Asmed Saç Ekimi Şikayetleri, Yorumları ve Fiyatları

Asmed Saç Ekimi Şikayetleri, Yorumları ve Fiyatları

Asmed Saç Ekimi Fiyatları

Asmed saç ekimi fiyatları greft başına 2,5€ olarak belirlenmiştir. Asmed saç ekimi tekniği olarak FUE ve DHI tekniklerini kullanmaktadır. Aynı zamanda Koray Erdoğan’ın kendi geliştirdiği KEEP ve KEBOT teknikleri de kullanılmaktadır. İstanbul Ataşehir’de hastalarına hizmet vermektedir.

Asmed Saç Ekimi Yorumları

Asmed saç ekimi şikayetleri ve yorumları hakkında araştırma yapıldığında ekseriyetle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. Ancak bazı merkezler yorum sayılarını fazla gösterebilmek adına ücret karşılığı üçüncü şahıslara yorum yazdırabiliyor. Elbette bu tüm saç ekim merkezlerinin bu şekilde davrandığı anlamına gelmemektedir. Sonuç olarak kötü yorumların incelenmesi fikir edinebilmesi açısından daha önemli bir hale gelmektedir. Çünkü kötü yorumlara ulaşılması daha güçtür. Bizler de bu yüzden iyi yorumlardan ziyade kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşmayı tercih ettik.

Asmed Saç ekimi Şikayetleri

Az Önce Aradım

Az önce aradım; greft başına 2.5 euro dediler bana. Yani 4000 bin greft icin 10 bin euro. Yani yaklasik 65 bin Türk Lirası. Bunlar kafayi yemiş. Muhtemelen yabancıları sömürüyorlar bu şekilde. Buradan ekim yapmaya ikna olmuş kişiye Allah yardımcısı olsun. Çünkü tezgâh fena.

Kaynak: Google Maps

Celal Kartal

SacHakkinda
1
2021-01-23T11:42:38+00:00

Celal Kartal

Az önce aradım; greft başına 2.5 euro dediler bana. Yani 4000 bin greft icin 10 bin euro. Yani yaklasik 65 bin Türk Lirası. Bunlar kafayi yemiş. Muhtemelen yabancıları sömürüyorlar bu şekilde. Buradan ekim yapmaya ikna olmuş kişiye Allah yardımcısı olsun. Çünkü tezgâh fena. Kaynak: Google Maps

Kanaatimce Biraz İşin Kolayına Kaçan Biri

kanaatimce biraz işin kolayına kaçan biri. bir kere açıklığı görece olarak az, ve donör kısmı verimli kişileri kabul ediyor özellikle. bir de bunlardan yan etkileri olacak ilaçları içmelerini istiyor (tabi içip içmemek kilşinin operasyon öncesi ve sonrasında.

kardeşim, sen daha karşındaki adamı dinleyip ne istediğini öğrenmeden yukarıdaki kriterlere göre insanları maille başından def ediyosun. belki adam iki tutam saç ekilse çok mutlu olacak?

özetle işinde iyi bir doktor olabilir, bilmiyorum, ama bu bilgisini biraz daha riskli hasta grubuna da saç ekerek göstermesi gerekiyor bence.

İlgili link: https://eksisozluk.com/koray-erdogan--4644139?p=2

bercancan

SacHakkinda
2
2021-01-23T11:41:30+00:00

bercancan

kanaatimce biraz işin kolayına kaçan biri. bir kere açıklığı görece olarak az, ve donör kısmı verimli kişileri kabul ediyor özellikle. bir de bunlardan yan etkileri olacak ilaçları içmelerini istiyor (tabi içip içmemek kilşinin operasyon öncesi ve sonrasında. kardeşim, sen daha karşındaki adamı dinleyip ne istediğini öğrenmeden yukarıdaki kriterlere göre insanları maille başından def ediyosun. belki adam iki tutam saç ekilse çok mutlu olacak? özetle işinde iyi bir doktor olabilir, bilmiyorum, ama bu bilgisini biraz daha riskli hasta grubuna da saç ekerek göstermesi gerekiyor bence. İlgili link: https://eksisozluk.com/koray-erdogan--4644139?p=2

Beni Niye Instagramınızdan Sildiniz

Beni niye instegraminizdan sildiniz?
Yurtdisindaki graft fiyatlariyla sizinkileri acikladigim icinmidir silmenizin sebebi?
Cok ayip yaptiginiz..

Bunlari yazdigim icin beni instegram hesabindan sildiler:

Kendim icin aldigim yurtdisinda 3000 graft fiyatlari (yurtdisinda yasiyorum bu arada, ülkeme kazindirmak istedim ama ülkedekiler almis basini gitmis, yurtdisindan daha pahalilar)

Almanya 3000 graft icin yaklasik 3000 Euro
Isvicrede 3000 graft icin yaklasik 4000 Frank
Asmed-Hair 3000 graft icin tam 7500 Euro + hotel + ucak bileti ve istanbulda gecireceginiz
3-4 gün

Kaynak: Google Maps

Ali

SacHakkinda
1
2021-01-23T11:43:48+00:00

Ali

Beni niye instegraminizdan sildiniz? Yurtdisindaki graft fiyatlariyla sizinkileri acikladigim icinmidir silmenizin sebebi? Cok ayip yaptiginiz.. Bunlari yazdigim icin beni instegram hesabindan sildiler: Kendim icin aldigim yurtdisinda 3000 graft fiyatlari (yurtdisinda yasiyorum bu arada, ülkeme kazindirmak istedim ama ülkedekiler almis basini gitmis, yurtdisindan daha pahalilar) Almanya 3000 graft icin yaklasik 3000 Euro Isvicrede 3000 graft icin yaklasik 4000 Frank Asmed-Hair 3000 graft icin tam 7500 Euro + hotel + ucak bileti ve istanbulda gecireceginiz 3-4 gün Kaynak: Google Maps
1.3
3
SacHakkinda

Asmed Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Asmed Saç Ekimi Hakkında

Asmed saç ekim merkezi İstanbul merkezli dünya çapında bir saç ekim merkezidir. Kliniğin yöneticiliğini ve kuruculuğunu Dr. Koray Erdoğan yapmaktadır. İstanbul’un ilk saç ekim merkezlerinden / hastanelerinden birisidir. Şirket klinik, poliklinik ve ameliyathane sistemlerine sahiptir.

ASMED son beş yıl içerisinde 68 farklı ülkeden 3153 hastanın saç ekim operasyonunu gerçekleştirmiştir. Aynı zamanda Saç Ekimi teknolojisiyle alakalı Acıbadem Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi ile çalışmaktadır. Kurucusu Dünya FUE Enstitüsü başkanıdır. Aynı zamanda daha subjektif ve teknik konulara üç farklı profesör yaklaşmaktadır. Bunlar: Prof. Alp Bayramoğlu, Prof. Oğuzhan Urhan, Prof. Mutlu Hayran gibi isimlerdir. Klinikte 100’den fazla kişi çalışmaktadır ve yaklaşık 15 dilden ülkeye hizmet vermektedir.

https://www.facebook.com/drkorayerdogan

https://www.instagram.com/asmedhairtransplant/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here