Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Şikayetleri ve Fiyatları

Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Şikayetleri

Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Fiyatları

Asuman Hair Transplant saç ekimi fiyatları 15.000 – 20.000₺ aralığındadır. Asuman Hair Transplant saç ekimi merkezinde tek mega seans saç ekimi fiyatı politikası benimsenmiştir. Bu tek mega seansta maksimum greft saç ekim operasyonları yapılmaktadır. Bu nedenle 2.000 greft için de 5.000 greft için de aynı fiyat uygulaması yapılmaktadır. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra sakal ekimi ve kaş ekimi gibi operasyonlarda yapılmaktadır.  Asuman Hair Transplant saç ekimi operasyonlarını Emsey Hospital içerisinde gerçekleştirmektedir. Merak ettiğiniz tüm Asuman Hair Transplant saç ekimi şikayetleri ve yorumları yazımızın devamında!

Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Yorumları

Asuman Hair Transplant saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların birçok merkez tarafında ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Aynı zamanda elbette her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı prensip gereği kötü yorumlar üzerinden değerlendirme yapılmaktadır. Bundan ötürü Asuman Hair Transplant saç ekimi şikayetleri konularını sizler için araştırdık. Dilerseniz sizler de Asuman Hair Transplant saç ekimi şikayetleri konuları ile düşünce edinebilirsiniz.

Asuman Hair Transplant Şikayet

Son 1 Ayda Saçlarım Neredeyse Tamamen Döküldü

Arkadaşlar nazar değdi sanırım, herkes çok beğeniyordu çevrem de herkes örnek gösteriyordu ancak son 1 ay da saçlarım neredeyse tamamen döküldü. 10 ay oldu ektireli ve dünya kadar ilaç kullandım ama anlamsız bir şekilde teller çok çok inceldi ve her yıkamam da döküldü 🙁 Asuman hanım’a 2 kere gittim mezoterapi yaptı ancak sonuç değişmedi 🙁 psikolojim bozuldu.

kan testi yaptırdık yarın sonuçlarını Asuman hanıma göndereceğim, açıkçası o da pek bir şey diyemiyor, genetik olabilir beslenme olabilir diyor bilemiyorum.

Beslenmem vitaminim iyi aslında, envayi çeşit ilaç kullanıyorum. Adam el sabunuyla yıkıyor kafasını bir şey yok, ben saçımı utanmasam bademe yatıracağım yine de döküldü. kan testlerimde de sıkıntı çıkmadı, Asuman hanım ile görüştüm net bir şey diyemedi ırsi genetik falan filan. Telafi için bir teklif sunmadı, ben ekim yapalım mı dedim yeterli kökün çıkmaz dedi. Anlayacağınız öylece kaldım moral sıfır

İlgili link: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=10358.120

Ahmet Power

SacHakkinda
1
2021-05-06T13:36:38+00:00

Ahmet Power

Arkadaşlar nazar değdi sanırım, herkes çok beğeniyordu çevrem de herkes örnek gösteriyordu ancak son 1 ay da saçlarım neredeyse tamamen döküldü. 10 ay oldu ektireli ve dünya kadar ilaç kullandım ama anlamsız bir şekilde teller çok çok inceldi ve her yıkamam da döküldü 🙁 Asuman hanım’a 2 kere gittim mezoterapi yaptı ancak sonuç değişmedi 🙁 psikolojim bozuldu. kan testi yaptırdık yarın sonuçlarını Asuman hanıma göndereceğim, açıkçası o da pek bir şey diyemiyor, genetik olabilir beslenme olabilir diyor bilemiyorum. Beslenmem vitaminim iyi aslında, envayi çeşit ilaç kullanıyorum. Adam el sabunuyla yıkıyor kafasını bir şey yok, ben saçımı utanmasam bademe yatıracağım yine de döküldü. kan testlerimde de sıkıntı çıkmadı, Asuman hanım ile görüştüm net bir şey diyemedi ırsi genetik falan filan. Telafi için bir teklif sunmadı, ben ekim yapalım mı dedim yeterli kökün çıkmaz dedi. Anlayacağınız öylece kaldım moral sıfır İlgili link: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=10358.120

Asuman Hair Transplant Hizmetinden Memnun Kalmadım!

Yaklaşık olarak 4 yıl önce bir arkadaşım aracılığı ile Asuman hanım ile görüştüm ve görüşmemizde kesinlikle asistana bırakılmak istemediğimi greft durumu yetersiz kalırsa vücut kıllarından fayda sağlayabilir miyiz? Diye sordum bu benim 2. ekimim lütfen bu isteklerimi yerine getirin dedim. Amaç sadece ticaret tabi E*** bey merak etmeyin her şey istediğiniz gibi olacak.

Gelelim operasyon günü bu sözleri aldığım kişi asistanlara teslim etti. Ekim de toplanan kökler yere düştü. Soruyorum kökler yerde geziyor. Ölü kökler sonuç 7 tane çıkan saç operasyon sonu arkadaş sadece parayı teslim almaya geldi. İşin sonunda saç fışkıracak diyen arkadaş sonuç iyi olmayabilir. Bunu yazma sebebim kimse mağdur etmesin alınan kökler yüzünden boş kalan saçlara mı yansam çektiğim acıya mı?

İlgili link: https://www.sikayetvar.com/asuman-hair-transplant/asuman-hair-transplant-hizmetinden-memnun-kalmadim

Ercan

SacHakkinda
1
2021-05-06T13:37:45+00:00

Ercan

Yaklaşık olarak 4 yıl önce bir arkadaşım aracılığı ile Asuman hanım ile görüştüm ve görüşmemizde kesinlikle asistana bırakılmak istemediğimi greft durumu yetersiz kalırsa vücut kıllarından fayda sağlayabilir miyiz? Diye sordum bu benim 2. ekimim lütfen bu isteklerimi yerine getirin dedim. Amaç sadece ticaret tabi E*** bey merak etmeyin her şey istediğiniz gibi olacak. Gelelim operasyon günü bu sözleri aldığım kişi asistanlara teslim etti. Ekim de toplanan kökler yere düştü. Soruyorum kökler yerde geziyor. Ölü kökler sonuç 7 tane çıkan saç operasyon sonu arkadaş sadece parayı teslim almaya geldi. İşin sonunda saç fışkıracak diyen arkadaş sonuç iyi olmayabilir. Bunu yazma sebebim kimse mağdur etmesin alınan kökler yüzünden boş kalan saçlara mı yansam çektiğim acıya mı? İlgili link: https://www.sikayetvar.com/asuman-hair-transplant/asuman-hair-transplant-hizmetinden-memnun-kalmadim
1
2
SacHakkinda

Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Asuman Hair Hakkında

Saç ekimi konusunda Türkiye’nin başarılı çalışmalarında yer alan Asuman hair transplant on binin üzerinde başarılı saç nakli operasyonu gerçekleştirmiştir. Dünya da saç ekimi alanındaki gelişmeleri yakından takip eden en son teknolojik ve bilimsel yöntemleri kullanan Asuman hair transplant’ın Türkiye’nin bir numaralı saç ekim merkezi olmasında önemli rol oynamıştır. Dünyanın dört bir yanından hastaları kabul eden ve başarılı saç ekim operasyonları ile kaybettikleri saçlarına yeniden kavuşmasını sağlayan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olan uzman bir kuruluştur.

https://www.instagram.com/asumanhairtransplant/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here