Aziz Aksöz Saç Ekimi Şikayetleri ve Fiyatları

Aziz Aksöz Saç Ekimi Şikayetleri ve Fiyatları

Aziz Aksöz Saç Ekimi Fiyatları

Aziz Aksöz saç ekimi fiyatları 10.000₺ ile 20.000₺ arasında değişmektedir. Saç ekim fiyatları kişilerin saç açıklığına ve greft sayısına göre değişebilmektedir. Aziz Aksöz saç ekimi operasyonlarında Organik Saç Ekimi tekniğini daha çok kullanmaktadır. Organik saç ekimi hemen hemen her hastaya uygulanabilmektedir. Elbette hastaların bu tekniği tercih etmeleri gerekmektedir ve fiyatlarda değişiklik gözükebilmektedir. Saç ekimi operasyonlarını İstanbul, Mecidiyeköy’de gerçekleştirmektedir. Merak ettiğiniz tüm Aziz Aksöz saç ekimi şikayetleri ve yorumları yazımızın devamında!

Aziz Aksöz Saç Ekimi Yorumları

Aziz Aksöz saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Bundan ötürü Aziz Aksöz saç ekimi şikayetleri konularını sizler için araştırdık. Dilerseniz sizler de Aziz Aksöz saç ekimi şikayetleri konuları ile düşünce edinebilirsiniz.

Aziz Aksöz Şikayet

Estetik International Saç Ekimi Kalitesizliği

2 sene önce A*** A*** 12 bin civarı bir paraya organik saç ekimi yaptırdım o zamanlar da bir arkadaşımda bir doktor bulmuş 3 bine anlaşmış ve o araya ben A*** beye gittim ben tabi güzel sonuçlar bekliyorum ekilen saçların olduğu bölge canlanıyor güzel saçlar çıkıyor falan bir ton beklenti var. Saç ekimi yapıldı sonrasında Minoxidil de illa kullan dediler (zaten Ekim yapılmadan önce bu tarz ürünler kullanmaktan bıkmıştım ama bildikleri bir şey var dedim yaklaşık 1,5 sene ekim yapıldıktan sonra o ürünü de kullandım) sonrasında 3-4 ay önce bıraktım kullanmayı şu an ki sonucu fotoğraflardan görebilirsiniz o kadar da saçlara güzel baktım ama gitti yani bu ara da o 3 bin TL'ye yapan arkadaş hiçbir ek ürün bir şey kullanmadı ama saçları hala aynı.

İlgili link: https://www.sikayetvar.com/estetik-international/estetik-international-sac-ekimi-kalitesizligi

Murat

SacHakkinda
1
2021-07-30T13:08:14+00:00

Murat

2 sene önce A*** A*** 12 bin civarı bir paraya organik saç ekimi yaptırdım o zamanlar da bir arkadaşımda bir doktor bulmuş 3 bine anlaşmış ve o araya ben A*** beye gittim ben tabi güzel sonuçlar bekliyorum ekilen saçların olduğu bölge canlanıyor güzel saçlar çıkıyor falan bir ton beklenti var. Saç ekimi yapıldı sonrasında Minoxidil de illa kullan dediler (zaten Ekim yapılmadan önce bu tarz ürünler kullanmaktan bıkmıştım ama bildikleri bir şey var dedim yaklaşık 1,5 sene ekim yapıldıktan sonra o ürünü de kullandım) sonrasında 3-4 ay önce bıraktım kullanmayı şu an ki sonucu fotoğraflardan görebilirsiniz o kadar da saçlara güzel baktım ama gitti yani bu ara da o 3 bin TL'ye yapan arkadaş hiçbir ek ürün bir şey kullanmadı ama saçları hala aynı. İlgili link: https://www.sikayetvar.com/estetik-international/estetik-international-sac-ekimi-kalitesizligi

3000 Greft Estetik International Dr.Aziz Aksoz

7 ayi gecen bi sure oldu sonuc memnun edici degil  ama 1 sene bekleme karari aldik musait durum olursa yeniden ekim olucak yada ucret iadesi. Emek ve bekledigine degmemesi gercekten cok moral bozucu o yuzden gercekten cok ustnde durmalisin

İlgili link: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3789.60

köksalberk

SacHakkinda
1
2021-07-30T13:08:57+00:00

köksalberk

7 ayi gecen bi sure oldu sonuc memnun edici degil  ama 1 sene bekleme karari aldik musait durum olursa yeniden ekim olucak yada ucret iadesi. Emek ve bekledigine degmemesi gercekten cok moral bozucu o yuzden gercekten cok ustnde durmalisin İlgili link: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3789.60
1
2
SacHakkinda

Aziz Aksöz Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Aziz Aksöz Hakkında

Teknolojik ve bilimsel gelişmelerin baş döndürücü bir hıza kavuştuğu 21. yüzyıl aynı zamanda bilginin en hızlı eskitildiği dönemdir. Böyle devirlerde bazen gelişmeler takip edilemez olur, insanların kafası “yeni”, “daha yeni” ya da “en yeni” bilgilerle karmakarışık hale gelir. İşte böyle dönemlerin güvenli limanı her zaman “tecrübe ve birikim”dir.

Sektörde çalıştığım on yılı aşkın süredir gerek teknolojik gerekse bilimsel gelişmeleri eş zamanlı olarak takip ederek bu “tecrübe ve birikim”imi her zaman güncel tutmaya gayret ettiğimi ve mesleğime öncülük etmeye çalıştığımı açıklıkla ifade edebilirim. İstanbul Üniversitesi Tıbbı Laboratuvar Bölümü’nden mezun olduktan sonra, birkaç sene laboratuvarlarda çalıştım. Bölümümün bana kattığı en büyük artı, araştırma, geliştirme, tıbbı analiz ve hemen her hastalık bulgusu hakkında yetkin bir bilgi birikimine hakim olmaktı. Deney test ve analiz bulguları konusunda çok iyi eğitimler aldığımız gibi bir laboratuvarın nasıl kurulması gerektiğini de çok iyi öğrenmiştik. Bunun sonucu Türkiye’nin pek çok büyük hastanesinin laboratuvar bölümlerinin açılmasında bizzat yardımcı olarak, öncülük ettim. Bu sırada saç ekimiyle tanıştım. Yine araştırarak, yine bilgilerime yenilerini ekleyerek saç ekimi konusunda sadece Türkiye’de değil dünyada olup bitenleri incelemeye başladım.

Evet saç ve saç ekimi benim tutkum, bu sebeple mesleğime gerçekten aşığım diyebilirim.

https://www.instagram.com/azizaksoz/

https://www.facebook.com/azizaksozoffical/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here