Bilgehan Aydın Saç Ekimi Şikayetleri, Yorumları ve Fiyatları

Bilgehan Aydın saç Ekimi Şikayetleri

Bilgehan Aydın Saç Ekimi Fiyatları

Bilgehan Aydın saç ekimi fiyatları 13.000,00 TL civarındadır. Saç ekimi ve daha birçok konuda yapmış olduğu başarılı operasyonlarıyla tanınan Dr. Bilgehan Aydın’ın saç ekimi fiyatları hakkında daha çok bilgi almak adına sitesini ziyaret edebilirsiniz. Fakat, uygulanan teknik başta olmak üzere bakım ürünleri ve ekstra IGF tedavisinin uygulanıp uygulanmamasına göre bu fiyatın değişmesi söz konusu olabilir. Bilgehan Aydın tarafından uygulanan saç ekimi teknikleri arasında FUE, DHI ve traşsız saç ekimi bulunmaktadır. Son olarak, uzman doktorun saç ekimi operasyonlarını İstanbul Maçka’da gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz.

Bilgehan Aydın Saç Ekimi Yorumları

Bilgehan Aydın saç ekimi yorumları hakkında araştırma yapıldığında ekseriyetle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. Ancak bazı merkezler yorum sayılarını fazla gösterebilmek adına ücret karşılığı üçüncü şahıslara yorum yazdırabiliyor. Elbette bu tüm saç ekim merkezlerinin bu şekilde davrandığı anlamına gelmemektedir. Sonuç olarak kötü yorumların incelenmesi fikir edinebilmesi açısından daha önemli bir hale gelmektedir. Çünkü kötü yorumlara ulaşılması daha güçtür. Dolayısıyla bizler de iyi yorumlardan ziyade kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşmayı tercih ettik. Bundan ötürü Bilgehan Aydın saç ekimi şikayetleri konularını sizler için araştırdık.

Bilgehan Aydın Saç Ekimi Şikayetleri

Dr. Bilgehan Aydın Hizmet Kusuru!

Biz 2 arkadaş olarak aylarca araştırma yaptık ve araştırmalarımız sonrası, sosyal medya aracılığıyla, saç ekimi yapılanların paylaşımı ve Dr... Bilgehan Bey'in hastalarına olan yakınlığı ve bir hasta doktor gibi değil de aile gibi abi kardeş gibi olan yaklaşımlarına istinaden burada ekim yaptırmaya karar verdik.

Arkadaşım 07.02.2020 ben ise 29.02.2020 de ekim yaptırdım. Buraya kadar hiçbir sorun yok çünkü yazıyorsunuz cevap veriyorlar, soru soruyorsunuz fazlasıyla detaylı anlatıyorlar bayağı bayağı ilgililer hatta buldukları her fırsatta arayıp hal hatır soruyorlar.

Ama ekim yapıldıktan yani, paranızı aldıktan sonra maalesef ki, yazarsınız cevap alamazsınız, ararsınız açan olmaz, sorularınız olur muhatap bulamazsınız, yüzünüz gözünüz şişer işe gidemez ve iş yerine bilgi amaçlı evrak istersiniz yazarlar, bilgi yazısının altına ise Doktor Beyin ya da cliniğinin kaşesi yok gibi, konuyla ilgi ve alakası olmayan, lazer epilasyon diye bir firmanın kaşesini basmazlar yapıştırırlar, yanlış okumadınız yapıştırırlar, bunları hep dile getirirsiniz birilerine ulaşıp, tamam derler olur mu öyle şey gereken yapılacak derler ve cevap aldığınızda da lakayıt cevaplar duyarsınız, ve bir şekilde bir yolunu bulur yetkililerine ulaşırsınız, Yetkili sıfatında ki kişi ise kendi aramaz dalga geçer gibi sizin bu hale gelmenize sebep olan personele arattırır. Ben ekim öncesi yanıltıcı yaklaşımların, ekim sonrası yaşadıklarımdan sonra hepsinin tamamının göz boyama ve koskoca bir yalan olduğunu gördüm yaşadım, ve bu yaşadıklarımla ilgili şunu net bir şekilde gönül ve vijdanımın rahatlığı ile söyleyebilirim, Buranın derdi ekim yapmak hiç ama hiç değil sadece şampuan ilaç satımı ve ekim vs sonrası alacakları parayı düşünüyorlar parayı aldıktan sonrada siz ölseniz bile umurlarında değilsiniz maalesef.

İlgili link: https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-hizmet-kusuru

Tolga

SacHakkinda
1
2021-02-15T09:56:35+00:00

Tolga

Biz 2 arkadaş olarak aylarca araştırma yaptık ve araştırmalarımız sonrası, sosyal medya aracılığıyla, saç ekimi yapılanların paylaşımı ve Dr... Bilgehan Bey'in hastalarına olan yakınlığı ve bir hasta doktor gibi değil de aile gibi abi kardeş gibi olan yaklaşımlarına istinaden burada ekim yaptırmaya karar verdik. Arkadaşım 07.02.2020 ben ise 29.02.2020 de ekim yaptırdım. Buraya kadar hiçbir sorun yok çünkü yazıyorsunuz cevap veriyorlar, soru soruyorsunuz fazlasıyla detaylı anlatıyorlar bayağı bayağı ilgililer hatta buldukları her fırsatta arayıp hal hatır soruyorlar. Ama ekim yapıldıktan yani, paranızı aldıktan sonra maalesef ki, yazarsınız cevap alamazsınız, ararsınız açan olmaz, sorularınız olur muhatap bulamazsınız, yüzünüz gözünüz şişer işe gidemez ve iş yerine bilgi amaçlı evrak istersiniz yazarlar, bilgi yazısının altına ise Doktor Beyin ya da cliniğinin kaşesi yok gibi, konuyla ilgi ve alakası olmayan, lazer epilasyon diye bir firmanın kaşesini basmazlar yapıştırırlar, yanlış okumadınız yapıştırırlar, bunları hep dile getirirsiniz birilerine ulaşıp, tamam derler olur mu öyle şey gereken yapılacak derler ve cevap aldığınızda da lakayıt cevaplar duyarsınız, ve bir şekilde bir yolunu bulur yetkililerine ulaşırsınız, Yetkili sıfatında ki kişi ise kendi aramaz dalga geçer gibi sizin bu hale gelmenize sebep olan personele arattırır. Ben ekim öncesi yanıltıcı yaklaşımların, ekim sonrası yaşadıklarımdan sonra hepsinin tamamının göz boyama ve koskoca bir yalan olduğunu gördüm yaşadım, ve bu yaşadıklarımla ilgili şunu net bir şekilde gönül ve vijdanımın rahatlığı ile söyleyebilirim, Buranın derdi ekim yapmak hiç ama hiç değil sadece şampuan ilaç satımı ve ekim vs sonrası alacakları parayı düşünüyorlar parayı aldıktan sonrada siz ölseniz bile umurlarında değilsiniz maalesef. İlgili link: https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-hizmet-kusuru

Dr. Bilgehan Aydın Saç Ekiminin Faydası Olmadı

*** ** *** isimli kuruluşta 28.06.2017'de 4400 greft ekim yaptırdım. İlk altı ayda açık olan kısımların büyük bir çoğunluğu çıkacak dendi. Altı ve dokuzuncu ay kontrollerinde sürecin tamamlanması için bir yıl gerektiği tam sonuç almak için bir yılın tamamlanması gerektiği ve ara ara PRP tedavisi almam gerektiği söylenerek bir çok kez ücretli olarak PRP tedavisi gördüm ve yapılan işleme garanti verdiler. Daha sonra yapılan işlem beklenilen sonucun bayağı altında sonuç verdi ve firmanın yeni ismi ola *** klinik adlı firmaya bağlı olan *** *** *** isimli firmada ikinci ekimimi yaptırdım ve 2700 greft ektiler ve şu an yedinci ay olmasına rağmen ilk ekim kadar bile faydası olmadı.

Kontrol için gittiğimde ise gereksiz ve umursamaz bir şekilde baştan savma bilgilerle geçiştirildim. Sonucu görünce başaramadıklarını anlatan yüz ifadesi açık bir şekilde tavırlarında da vardı. Benim için gereksiz bir para kaybı vardı. Marka değeri ve reklamlara bakarak seçmemek gerekiyormuş. İnsanları para olarak gören bir firmadan alınan hizmet ancak bu kadar olurmuş anlamış olduk.

İlgili link: https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-sac-ekiminin-faydasi-olmadi

Burak

SacHakkinda
1
2021-02-15T09:57:50+00:00

Burak

*** ** *** isimli kuruluşta 28.06.2017'de 4400 greft ekim yaptırdım. İlk altı ayda açık olan kısımların büyük bir çoğunluğu çıkacak dendi. Altı ve dokuzuncu ay kontrollerinde sürecin tamamlanması için bir yıl gerektiği tam sonuç almak için bir yılın tamamlanması gerektiği ve ara ara PRP tedavisi almam gerektiği söylenerek bir çok kez ücretli olarak PRP tedavisi gördüm ve yapılan işleme garanti verdiler. Daha sonra yapılan işlem beklenilen sonucun bayağı altında sonuç verdi ve firmanın yeni ismi ola *** klinik adlı firmaya bağlı olan *** *** *** isimli firmada ikinci ekimimi yaptırdım ve 2700 greft ektiler ve şu an yedinci ay olmasına rağmen ilk ekim kadar bile faydası olmadı. Kontrol için gittiğimde ise gereksiz ve umursamaz bir şekilde baştan savma bilgilerle geçiştirildim. Sonucu görünce başaramadıklarını anlatan yüz ifadesi açık bir şekilde tavırlarında da vardı. Benim için gereksiz bir para kaybı vardı. Marka değeri ve reklamlara bakarak seçmemek gerekiyormuş. İnsanları para olarak gören bir firmadan alınan hizmet ancak bu kadar olurmuş anlamış olduk. İlgili link: https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-sac-ekiminin-faydasi-olmadi

Dr. Bilgehan Aydın Oldukça Başarısız Saç Ekimi

Bilgehan Aydın'a 2019 yılı nisan ayında saç ektirdim. Üst ve tepe bölgem tamamıyla saçsızdı. B. A, Ekim yapılacağı gün Kısa bir görüşme sonrası öncelik olarak ön hattı dolduracağız 2. Seansta ise 1 sene sonra tepe bölgesine Ekim işlemi yapacağız dedi. Ekim esnasında son derece ilgili bir şekilde Ekim işlemi gerçekleştirildi. Operasyon yaklaşık 8 saat sürdü ve 5100 greft ektiklerini söylediler. Aradan 6 ay geçti sadece ön hat çizgisi sık görünüyor çizginin arka tarafları ise aşırı derecede seyrek görünüyordu. Aradan yaklaşık 11 ay geçti ve ekim yapılan alan 2020 Mart ayı itibariyle dökülmeye başladı. Verilen losyon, tablet ve şampuanları günü gününe ve saati saatine kullanmama rağmen dökülmeler ne yazık ki Mart itibariyle başladı. İrtibat kurmak istediğim zaman çok zor bağlanma şansı yakaladım ve bir iki ilaç tavsiyesinde bulundular ancak onlarda dökülmeyi durdurmadı. Birkaç ay sonra PRP uygulamasına geçtim yaklaşık 4 seans PRP yaptırdım. Ondanda sonuç alamadım. Saç ekiminden sonra donör bölgem çok seyrek kalmıştı ve kötü görüntü yaratıyordu. Saçımın döküldüğü tarihten itibaren donör bölgesinde de ne yazık ki dökülmeler meydana geldi. Yoğun bir stres altına girdim ve gülmeyi unutur hale gelmeye başladım. 26 Ağustos 2020 tarihinde Nişantaşı'daki b. A nın görüşmek için merkezine gittim. Ahmet bey ile görüşme sağladık. Benden Nisan ayında kan testi istemişlerdi bütün veriler normaldi gerekli ilaçları kullandım çok iyi baktım saçlarıma ancak bana söylenen şey doku uyuşmazlığından kaynaklandı içinmiş. Ahmet bey saçlarımı analiz etti elini kafama her götürdüğünde saç geliyordu eline oda bir şey diyemedi. Aslında demeye çalıştı ancak suç bendeymiş gibi konuşmaya başladı. Merkezde tanımadığım birini odaya çağırdı ve konuşmaya başladık. Gergin olduğumu söylediler alay edercesine antidepresan kullanmamı tavsiye ettiler şaka gibi. Hadi dökülen saçı anlarım. Bir insan olumsuz saç ekimi geçirse en azından 2. Bir ekim şansı olmalı benim öyle bir şansımda kalmadı yazık. Yıllık iznine ayrıldığım gün sırf bu sorundan dolayı İstanbul'a saç için görüşmeye gittim ama tatmin edici bir cevap alamadım. İsterdim ki güzel saçlarımla ziyarete gideyim ama olmadı. Saç ekimi benim için bir hayaldi gerçekleşeceğin sandım henüz 25 yaşındayım artık hayal olarak kalıcak ne yazık ki. Donör alanı şu anda perişan durumda diğer merkezlerle görüştüm nedense hepsi perişan etmişler dedi. Keşke şikayetleri okuyup buraya gitmeseydim. Fotoğraflar 2020 mart ayndan 11. Ay. Şu anda hiç saç kalmadı.

İlgili link: https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-oldukca-basarisiz-sac-ekimi

Enes

SacHakkinda
1
2021-02-15T09:59:00+00:00

Enes

Bilgehan Aydın'a 2019 yılı nisan ayında saç ektirdim. Üst ve tepe bölgem tamamıyla saçsızdı. B. A, Ekim yapılacağı gün Kısa bir görüşme sonrası öncelik olarak ön hattı dolduracağız 2. Seansta ise 1 sene sonra tepe bölgesine Ekim işlemi yapacağız dedi. Ekim esnasında son derece ilgili bir şekilde Ekim işlemi gerçekleştirildi. Operasyon yaklaşık 8 saat sürdü ve 5100 greft ektiklerini söylediler. Aradan 6 ay geçti sadece ön hat çizgisi sık görünüyor çizginin arka tarafları ise aşırı derecede seyrek görünüyordu. Aradan yaklaşık 11 ay geçti ve ekim yapılan alan 2020 Mart ayı itibariyle dökülmeye başladı. Verilen losyon, tablet ve şampuanları günü gününe ve saati saatine kullanmama rağmen dökülmeler ne yazık ki Mart itibariyle başladı. İrtibat kurmak istediğim zaman çok zor bağlanma şansı yakaladım ve bir iki ilaç tavsiyesinde bulundular ancak onlarda dökülmeyi durdurmadı. Birkaç ay sonra PRP uygulamasına geçtim yaklaşık 4 seans PRP yaptırdım. Ondanda sonuç alamadım. Saç ekiminden sonra donör bölgem çok seyrek kalmıştı ve kötü görüntü yaratıyordu. Saçımın döküldüğü tarihten itibaren donör bölgesinde de ne yazık ki dökülmeler meydana geldi. Yoğun bir stres altına girdim ve gülmeyi unutur hale gelmeye başladım. 26 Ağustos 2020 tarihinde Nişantaşı'daki b. A nın görüşmek için merkezine gittim. Ahmet bey ile görüşme sağladık. Benden Nisan ayında kan testi istemişlerdi bütün veriler normaldi gerekli ilaçları kullandım çok iyi baktım saçlarıma ancak bana söylenen şey doku uyuşmazlığından kaynaklandı içinmiş. Ahmet bey saçlarımı analiz etti elini kafama her götürdüğünde saç geliyordu eline oda bir şey diyemedi. Aslında demeye çalıştı ancak suç bendeymiş gibi konuşmaya başladı. Merkezde tanımadığım birini odaya çağırdı ve konuşmaya başladık. Gergin olduğumu söylediler alay edercesine antidepresan kullanmamı tavsiye ettiler şaka gibi. Hadi dökülen saçı anlarım. Bir insan olumsuz saç ekimi geçirse en azından 2. Bir ekim şansı olmalı benim öyle bir şansımda kalmadı yazık. Yıllık iznine ayrıldığım gün sırf bu sorundan dolayı İstanbul'a saç için...

Dr. Bilgehan Aydın İGF Saç Ekim Sorunu

Nişantaşı şubesinde İGF yaptırdım ancak denilen gibi olmadı ve aksine bildiğiniz saçlarım dahada seyreldiğini gördüm bana gönderdikleri ilk ve son hallerinde bile belli oluyordu oradaki asistan A** beyle konuştum ve dalga geçer gibi yanları üstteki saçlarla örtün gibi komik şeyler söyledi. İGF bittikten 2 ay sonra arandım gerçekten dediğiniz gibi değil hiç memnun değilim yardımcı olun ve hatanızı telafi edin lütfen dedim telefonda dalga geçer gibi peki deyip kapadılar hiç geri dönüş olmadı gerçekten paramın çöpe gittiğine artık eminim.

İlgili link: https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-igf-sac-ekim-sorunu

Gürkan

SacHakkinda
1
2021-02-15T09:59:58+00:00

Gürkan

Nişantaşı şubesinde İGF yaptırdım ancak denilen gibi olmadı ve aksine bildiğiniz saçlarım dahada seyreldiğini gördüm bana gönderdikleri ilk ve son hallerinde bile belli oluyordu oradaki asistan A** beyle konuştum ve dalga geçer gibi yanları üstteki saçlarla örtün gibi komik şeyler söyledi. İGF bittikten 2 ay sonra arandım gerçekten dediğiniz gibi değil hiç memnun değilim yardımcı olun ve hatanızı telafi edin lütfen dedim telefonda dalga geçer gibi peki deyip kapadılar hiç geri dönüş olmadı gerçekten paramın çöpe gittiğine artık eminim. İlgili link: https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-igf-sac-ekim-sorunu
1
4
SacHakkinda

Bilgehan Aydın Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Bilgehan Aydın Hakkında

Op.Dr. Bilgehan Aydın, ortaokul ve lise öğrenimini memleketi olan Malatya’da görmüştür. Ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini 2006 yılında bitirmiştir. Op. Dr. Bilgehan Aydın Yeditepe Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümü’nde 2014 yılında ihtisas sonrası mecburi hizmetini bitirdikten sonra Çorlu Devlet Hastanesi’nde hastalarına hizmet vermiştir.

İhtisası sırasında ve sonrasında çalışmalarını ilgi duyduğu burun ve estetik cerrahisi, revizyon burun cerrahisi, kulak estetiği, meme estetiği, liposuction gibi estetik cerrahi bölümleri üzerine yoğunlaştırdı. Bu alan ile ilgili birçok ulusal ve uluslararası platformda düzenlenen kongre ve eğitim programlarına katılan Aydın, Nişantaşı’nda bulunan Bnish kliniğinde hizmet vermektedir.

https://www.facebook.com/OpDrBilgehanAYDIN/

https://www.instagram.com/dr.bilgehanaydin/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here