Clinicexpert Saç Ekimi Şikayetleri ve Fiyatları

Clinicexpert Saç Ekimi Şikayetleri

Clinicexpert Saç Ekimi Fiyatları

Clinicexpert saç ekimi fiyatları 8.000₺ şeklindedir. Saç ekimi fiyatları tek mega seans için geçerlidir. Hastalarına FUE ve DHI saç ekimi teknikleri ile hizmet vermektedir. Bu saç ekimi merkezinin günde 10’dan fazla saç ekimi yaptığı bilinmektedir. İstanbul’un Şişli ilçesinde hizmet vermektedirler. Merak ettiğiniz tüm Clinicexpert saç ekimi şikayetleri ve yorumları yazımızın devamında!

Clinicexpert Saç Ekimi Yorumları

Clinicexpert saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Bundan ötürü Clinicexpert saç ekimi şikayetleri konularını sizler için araştırdık. Dilerseniz sizler de Clinicexpert saç ekimi şikayetleri konuları ile düşünce edinebilirsiniz.

Clinicexpert Şikayet

1 Buçuk Sene Önce Ekim Yaptım

1 buçuk sene önce Ekim yaptım gidince size sözde bı tane garanti belgesi veriyorlar ama saçlarım eskisinden daha kotu bana bir sürü serum falan sattılar ama hiç biri işe yaramadı saçım niye tutmadı diyorum öp yapmadınız dediler madem öyle serumları niye sattınız diyorum bir sürü boş laf sonra bana dediler 1 sene geçsin tutacaklar şuan tutmamislar 1 sene geçti tekrar aradım dediler Ferhat bey size 2 bin TL ye yeni Ekim yapalım kimseye bu fiyata yapmayız bende dedim tamam  aradım inkar ediyorlar biz 2 bin demedik dediler kafamda kocaman bı yara çıktı doktora git diyor doktora gittim Ekimle alakalı Ekim yaptığın yere git diyor size tavsiyem sakın yapmayın bir avuk dolandırıcı buradaki yorumları da Ekim zamanı yaptırıyorlar daha hiç bişey belli değilken bunların yaptıkları daha çok şey varda buradakiler okumaz ben gidip bu rezil tavırlarını ekside paylaşayım sonra da dava edicem

Kaynak: Google Maps

Furkan Koç

SacHakkinda
1
2021-05-21T07:38:39+00:00

Furkan Koç

1 buçuk sene önce Ekim yaptım gidince size sözde bı tane garanti belgesi veriyorlar ama saçlarım eskisinden daha kotu bana bir sürü serum falan sattılar ama hiç biri işe yaramadı saçım niye tutmadı diyorum öp yapmadınız dediler madem öyle serumları niye sattınız diyorum bir sürü boş laf sonra bana dediler 1 sene geçsin tutacaklar şuan tutmamislar 1 sene geçti tekrar aradım dediler Ferhat bey size 2 bin TL ye yeni Ekim yapalım kimseye bu fiyata yapmayız bende dedim tamam  aradım inkar ediyorlar biz 2 bin demedik dediler kafamda kocaman bı yara çıktı doktora git diyor doktora gittim Ekimle alakalı Ekim yaptığın yere git diyor size tavsiyem sakın yapmayın bir avuk dolandırıcı buradaki yorumları da Ekim zamanı yaptırıyorlar daha hiç bişey belli değilken bunların yaptıkları daha çok şey varda buradakiler okumaz ben gidip bu rezil tavırlarını ekside paylaşayım sonra da dava edicem Kaynak: Google Maps

Tamamen Fiyasko, Sadece Para Kazanmayı Düşünüyorlar

Tamamen fiyasko, sadece para kazanmayı düşünüyorlar, yaklaşımları çok kötü, medicine hospitaldaki kübra hanımı özellikle belirtmek isterim ki söylenen sözden anlamayan kaba saba birisi nasıl orada görev yapıyor anlamıyorum diyeceğim ama sanırım genel olarak böyleler
Kesin tedavi olacağım diye gitmeme rağmen güven vermeyen davranışlarından dolayı vazgeçtim
Ayrıca instagram hesapları bot hesapla dolu ve ayrıca buradaki yorumların da bot hesaplarca yapıldığını düşünüyorum

Kaynak: Google Maps

Gazi Karaca

SacHakkinda
1
2021-05-21T07:41:47+00:00

Gazi Karaca

Tamamen fiyasko, sadece para kazanmayı düşünüyorlar, yaklaşımları çok kötü, medicine hospitaldaki kübra hanımı özellikle belirtmek isterim ki söylenen sözden anlamayan kaba saba birisi nasıl orada görev yapıyor anlamıyorum diyeceğim ama sanırım genel olarak böyleler Kesin tedavi olacağım diye gitmeme rağmen güven vermeyen davranışlarından dolayı vazgeçtim Ayrıca instagram hesapları bot hesapla dolu ve ayrıca buradaki yorumların da bot hesaplarca yapıldığını düşünüyorum Kaynak: Google Maps

1,5 Yıl Önce Kuzenimle Beraber…

1,5 yıl önce kuzenimle beraber sac ekimi için Clinic Expert saç ekim merkezine gittik saçımızı kontrol ettiler bize saç ekiminden sonra saclarınız çok sık olacak ve fön cekebileceksiniz dendi hatta bana 2 seans saç ekimi uygulanırsa daha sık saçların olacağını söylediler ve 5500 kök saç ekimi uygulandı ve bana saçların tam çıkması icin 1 sene beklemem gerektigi söylendi 1 sene sonra saçlarımda dedikleri gibi sıklık olmadı ve gittim prp yapılması gerektigi söylendi 4 seans prp yapıldı suan saç ektireli 1,5 yıl oldu benim ve kuzenimin saçları ekilen bölgeler hala çok seyrek bize söylenildigi gibi olmadı ve hic memnun degiliz kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Kaynak: Google Maps

Yunus Emre Oymak

SacHakkinda
1
2021-05-21T07:42:54+00:00

Yunus Emre Oymak

1,5 yıl önce kuzenimle beraber sac ekimi için Clinic Expert saç ekim merkezine gittik saçımızı kontrol ettiler bize saç ekiminden sonra saclarınız çok sık olacak ve fön cekebileceksiniz dendi hatta bana 2 seans saç ekimi uygulanırsa daha sık saçların olacağını söylediler ve 5500 kök saç ekimi uygulandı ve bana saçların tam çıkması icin 1 sene beklemem gerektigi söylendi 1 sene sonra saçlarımda dedikleri gibi sıklık olmadı ve gittim prp yapılması gerektigi söylendi 4 seans prp yapıldı suan saç ektireli 1,5 yıl oldu benim ve kuzenimin saçları ekilen bölgeler hala çok seyrek bize söylenildigi gibi olmadı ve hic memnun degiliz kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kaynak: Google Maps

Tavsiye Etmiyorum! Sözüm Ona Garanti Veriyorlar

Tavsiye etmiyorum ! Sözüm ona garanti veriyorlar bir tane kağıt parçası veriyorlar yok yaptığımız iş garantili sıkıntı olursa çözeriz falan hepsi yalan, bu firmaya saç ektirdiğimi pişmanım, saçlar farklı yönlere bakıyor arka taraf boş kaldı, 1 yıl geçmesine rağmen verim alamadım, sıkıntılarımı dile getirince yapacak bir şey yok diyorlar ! Ekim sonrası bir kere bile memnun musunuz sıkıntı var mı diye aramıyorlar bile, parayı alana kadar. Arka tarafa doğru tekrar ektirmek istediğimde astronomik fiyatlar teklif ediyorlar. Ayıp Ayıp !

Ekleme: Ekilen saçlarda bir buçuk yılın ardından iyice döküldü ! Satmaya çalıştıkları bakım ürünlerini alıp kullanmadım diye yapacak birşey yok dediler ! Aman diyim uzak durun !

Kaynak: Google Maps

Hayati Bebek

SacHakkinda
1
2021-05-21T07:43:53+00:00

Hayati Bebek

Tavsiye etmiyorum ! Sözüm ona garanti veriyorlar bir tane kağıt parçası veriyorlar yok yaptığımız iş garantili sıkıntı olursa çözeriz falan hepsi yalan, bu firmaya saç ektirdiğimi pişmanım, saçlar farklı yönlere bakıyor arka taraf boş kaldı, 1 yıl geçmesine rağmen verim alamadım, sıkıntılarımı dile getirince yapacak bir şey yok diyorlar ! Ekim sonrası bir kere bile memnun musunuz sıkıntı var mı diye aramıyorlar bile, parayı alana kadar. Arka tarafa doğru tekrar ektirmek istediğimde astronomik fiyatlar teklif ediyorlar. Ayıp Ayıp ! Ekleme: Ekilen saçlarda bir buçuk yılın ardından iyice döküldü ! Satmaya çalıştıkları bakım ürünlerini alıp kullanmadım diye yapacak birşey yok dediler ! Aman diyim uzak durun ! Kaynak: Google Maps
1
4
SacHakkinda

Clinicexpert Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Clinicexpert Hakkında

10 yılı aşkın tecrübesiyle ClinicExpert; yüksek standartlarda sağlık hizmetini, ulaşılabilir fiyatlara sunmayı ilke edinmiş, uluslararası olarak hizmet veren sağlık kuruluşudur.
Hasta konforunu ve isteklerini ön plana aldığımız sistemimizle, Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere, dünyanın pek çok yerinden gelen hastalarımızı doğru ve güvenilir sağlık hizmetiyle buluşturuyoruz.
Sağlığı bir bütün olarak görüyor, hem estetik ihtiyaçlarınızın karşılanmasında hem de sağlık problemlerinizin çözümünde var oluyoruz. Obezite Cerrahisinden, Estetik Operasyonlara, Diş Estetiği ve Saç Ekimine varan geniş bir yelpazede sağlık sorunlarınıza güvenilir çözümler üretiyoruz.
Alanında uzman doktorlar, tecrübeli tıbbi ve idari personellerden oluşan ekibimizle tüm tedavi süreçlerinde yanınızda oluyor, sizin için otel rezervasyonları ve transfer süreçlerini ücretsiz olarak planlıyoruz.

https://www.facebook.com/ClinicExpertTurkiye
https://www.instagram.com/clinicexpert.tr/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here