Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Şikayetleri ve Fiyatları

Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Şikayetleri ve Fiyatları

Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Fiyatları

Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi fiyatları greft başına 3₺ ve 4₺ şeklindedir. Eğer saç ekimi operasyonu sırasında donör alan olarak hastanın kafasındaki saçlar kullanılacaksa greft başına 3₺ olarak belirlenmektedir. Yani 4.000 greftlik bir saç ekimi operasyonu için 12.000₺ ödemeniz gerekecektir. Eğer donör alanınız yeterli değil ve sakaldan alım yapılacaksa, saç ekim fiyatı greft başına 4₺ olmaktadır. Özetle 3.000 greftin hastanın kafasından alındığı ve 500 greftin sakaldan alındığı bir operasyon ücreti, 11.000₺ olacaktır. Merak ettiğiniz tüm Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi şikayetleri ve yorumları yazımızın devamında!

Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Yorumları

Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Bundan ötürü Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi şikayetleri konularını sizler için araştırdık. Dilerseniz sizler de Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi şikayetleri konuları ile düşünce edinebilirsiniz.

Dr. Murat Küçüktaş Şikayet

Yıllar Geçtikçe Tanındıkça Kaliteden Ödün Verilmiş

Yıllar geçtikçe tanındıkça kaliteden ödün verilmiş bu ikinci saç ekim operasyon'umdu bugün randevu ile gittiğim kliniğe hiç bir şey denmeden bekletildim yeni ekim yapanlar ve sıcak para veribilecekler önden alındı. Demek'ki her şey para alıncaya kadarmış. Benden tavsiye sadece tanınmış değil operasyon öncesi ve özellikle sonrası için zaman ayıran, insana önem veren merkezlerle'de görüşün Bursa'da tek saç ekimi yapan yer burası değil.

Kaynak: Google Maps

Linmet

SacHakkinda
1
2021-10-08T13:24:58+00:00

Linmet

Yıllar geçtikçe tanındıkça kaliteden ödün verilmiş bu ikinci saç ekim operasyon'umdu bugün randevu ile gittiğim kliniğe hiç bir şey denmeden bekletildim yeni ekim yapanlar ve sıcak para veribilecekler önden alındı. Demek'ki her şey para alıncaya kadarmış. Benden tavsiye sadece tanınmış değil operasyon öncesi ve özellikle sonrası için zaman ayıran, insana önem veren merkezlerle'de görüşün Bursa'da tek saç ekimi yapan yer burası değil. Kaynak: Google Maps

Buradaki Yorumlar Çok Abartılı Geliyor Bana

Burda ki yorumlar çok abartılı geliyor bana 2 sene önce ben abimi götürdüm saç ekimi icin murat beye bizle kouştugu gibi olmadı 1 seneye kadar ekilen sac yüzde 80/90 nı cıkar vede acık bölge o oranda kapanır demişti ama bırakın yüzde 80/90 kapanmasını yarısı anca cıktı murat beye her aradıgımızda ulaştık bize 1 yılı bekleyin cıkan sonuca göre konusuruz dedi bekledik ama degisen bir sey olmadı hala ekilen bölge acık sordugumuzda bu kadar olur dedi 2
. seans yapalım dedi yani anlayacagınız her sey ekene kadar sonrası 2 seans misali mennun kalmadık

Kaynak: Google Maps

Bahadır Sevim

SacHakkinda
1
2021-10-08T13:26:00+00:00

Bahadır Sevim

Burda ki yorumlar çok abartılı geliyor bana 2 sene önce ben abimi götürdüm saç ekimi icin murat beye bizle kouştugu gibi olmadı 1 seneye kadar ekilen sac yüzde 80/90 nı cıkar vede acık bölge o oranda kapanır demişti ama bırakın yüzde 80/90 kapanmasını yarısı anca cıktı murat beye her aradıgımızda ulaştık bize 1 yılı bekleyin cıkan sonuca göre konusuruz dedi bekledik ama degisen bir sey olmadı hala ekilen bölge acık sordugumuzda bu kadar olur dedi 2 . seans yapalım dedi yani anlayacagınız her sey ekene kadar sonrası 2 seans misali mennun kalmadık Kaynak: Google Maps

Muayene Ücreti Uygulamasına Bence Son Vermelisiniz

Muayene ücreti uygulamasına bence bir son vermelisiniz,isminiz bu yönde o kadar çok dillerde geziyor ki müesseseniz ve siz bu durumdan zarar görebilir.Her ne nedenle olursa olsun yaptığınız uygulama görünüyor ki insanlar tarafından makul karşılanmamış.

Saç ekimi yaptırmayı düşünmeyen biri size neden gelsin? Akıl ve ruh sağlığı kliniği mi orası,Sonuçta kafasında böyle bir düşüncesi olan gider,görüşür.Lay lay için vaktinizi almak isteceyecek değil ya.

Kaynak: Google Maps

Bahadır Ergintan

SacHakkinda
1
2021-10-08T13:27:47+00:00

Bahadır Ergintan

Muayene ücreti uygulamasına bence bir son vermelisiniz,isminiz bu yönde o kadar çok dillerde geziyor ki müesseseniz ve siz bu durumdan zarar görebilir.Her ne nedenle olursa olsun yaptığınız uygulama görünüyor ki insanlar tarafından makul karşılanmamış. Saç ekimi yaptırmayı düşünmeyen biri size neden gelsin? Akıl ve ruh sağlığı kliniği mi orası,Sonuçta kafasında böyle bir düşüncesi olan gider,görüşür.Lay lay için vaktinizi almak isteceyecek değil ya. Kaynak: Google Maps

Tamamen Para Odaklı

Tamamen para odaklı fiyat almak icin gittim 100 lira para aldilar helal etmiyorum

Kaynak: Google Maps

İsa Şen

SacHakkinda
1
2021-10-08T13:29:04+00:00

İsa Şen

Tamamen para odaklı fiyat almak icin gittim 100 lira para aldilar helal etmiyorum Kaynak: Google Maps
1
4
SacHakkinda

Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Dr. Murat Küçüktaş Hakkında

Etik değerler çerçevesinde, bilimsel veriler eşliğinde dermatokozmetik uygulamalarımız Dermatoloji Uzmanı Dr Murat KÜÇÜKTAŞ tarafından yapılmaktadır. Kliniğmizde uyguladığımız tedaviler arasında botoks, dolgu uygulamaları, lazer tedavisi, lazer epilasyon, leke tedavisi, varis tedavisi, saç ekimi, dermaroller uygulaması, PRP, mezoterapi, cilt bakımı, kimyasal peeling, ip uygulamaları, nevus (ben) eksizyonu ve tırnak cerrahisi yer alır.

https://www.instagram.com/dr.muratkucuktas/

https://www.facebook.com/DrMuratKucuktasKlinigi/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here