Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Şikayetleri ve Fiyatları

Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Fiyatları

Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi fiyatları greft başına 3₺ ve 4₺ şeklindedir. Eğer saç ekimi operasyonu sırasında donör alan olarak hastanın kafasındaki saçlar kullanılacaksa greft başına 3₺ olarak belirlenmektedir. Yani 4.000 greftlik bir saç ekimi operasyonu için 12.000₺ ödemeniz gerekecektir. Eğer donör alanınız yeterli değil ve sakaldan alım yapılacaksa, saç ekim fiyatı greft başına 4₺ olmaktadır. Özetle 3.000 greftin hastanın kafasından alındığı ve 500 greftin sakaldan alındığı bir operasyon ücreti, 11.000₺ olacaktır. Merak ettiğiniz tüm Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi şikayetleri ve yorumları yazımızın devamında!

Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Yorumları

Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Bundan ötürü Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi şikayetleri konularını sizler için araştırdık. Dilerseniz sizler de Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi şikayetleri konuları ile düşünce edinebilirsiniz.

Dr. Murat Küçüktaş Şikayet

[testimonial_rotator id=”1600″]

Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Dr. Murat Küçüktaş Hakkında

Etik değerler çerçevesinde, bilimsel veriler eşliğinde dermatokozmetik uygulamalarımız Dermatoloji Uzmanı Dr Murat KÜÇÜKTAŞ tarafından yapılmaktadır. Kliniğmizde uyguladığımız tedaviler arasında botoks, dolgu uygulamaları, lazer tedavisi, lazer epilasyon, leke tedavisi, varis tedavisi, saç ekimi, dermaroller uygulaması, PRP, mezoterapi, cilt bakımı, kimyasal peeling, ip uygulamaları, nevus (ben) eksizyonu ve tırnak cerrahisi yer alır.

https://www.instagram.com/dr.muratkucuktas/

https://www.facebook.com/DrMuratKucuktasKlinigi/

Yorum yapın