Esteworld Saç Ekimi Şikayetleri, Yorumları ve Fiyatları

Esteworld Saç ekimi yorumları ve Fiyatları

Esteworld Saç Ekimi Fiyatları

Esteworld saç ekimi fiyatları 7.000₺ olarak bilinmektedir. Operasyonlarda kullanılan teknik ve greft sayısına göre fiyatlarda bir değişim söz konusu olabilmektedir. Ekseriyetle bu merkezde günde 6 – 7den fazla saç ekimi operasyonları gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla bazı saç ekimi operasyonlarının sonuçları istenildiği gibi başarı ile sonuçlanmayabilmektedir. Esteworld saç ekimi operasyonları İstanbul’un Altunizade ve Bahçelievler ilçelerinde gerçekleştirilmektedir. Esteworld aynı zamanda estetik operasyonlar da gerçekleştiren bir merkezdir.

Esteworld Saç Ekimi Yorumları

Esteworld saç ekimi yorumları hakkında araştırma yapıldığında ekseriyetle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. Ancak bazı merkezler yorum sayılarını fazla gösterebilmek adına ücret karşılığı üçüncü şahıslara yorum yazdırabiliyor. Elbette bu tüm saç ekim merkezlerinin bu şekilde davrandığı anlamına gelmemektedir. Sonuç olarak kötü yorumların incelenmesi fikir edinebilmesi açısından daha önemli bir hale gelmektedir. Çünkü kötü yorumlara ulaşılması daha güçtür. Bizler de bu yüzden iyi yorumlardan ziyade kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşmayı tercih ettik.

Esteworld Saç Ekimi Şikayetleri

Esteworld Saç Ekimi Fiyaskosu!

2013 yılında Esteworld Etiler'de ekim yaptırdım. Ekimden sonra saçlarım eskisinden daha kötü duruma geldi. 1 sene sonra hastaneye tekrar gittim ve yenileneceğini söylediler. Şu an saçlarım berbat durumda kime ne anlatacağımı bilmiyorum. Arkadaşlarım merdiven altında yaptırdıkları ekimle çok çok daha iyi saçlarıyla benimle dalga geçiyorlar. Umarım dev Esteworld bu sorunumu çözer.

İlgili link: www.sikayetvar.com/esteworld/esteworld-sac-ekimi-fiyaskosu-2

Erkan

SacHakkinda
1
2021-01-15T11:07:40+00:00

Erkan

2013 yılında Esteworld Etiler'de ekim yaptırdım. Ekimden sonra saçlarım eskisinden daha kötü duruma geldi. 1 sene sonra hastaneye tekrar gittim ve yenileneceğini söylediler. Şu an saçlarım berbat durumda kime ne anlatacağımı bilmiyorum. Arkadaşlarım merdiven altında yaptırdıkları ekimle çok çok daha iyi saçlarıyla benimle dalga geçiyorlar. Umarım dev Esteworld bu sorunumu çözer. İlgili link: www.sikayetvar.com/esteworld/esteworld-sac-ekimi-fiyaskosu-2

Saç Ekimi İşleminden Maalesef Hiç Memnun Kalmadım

Saç ekimi işleminden malesef hiç memnun kalmadım ektikleri saçların yarısı bile çıkmadı pişman oldum.

Kaynak: Google Maps

Çetinkaya Özkan

SacHakkinda
1
2021-01-15T11:10:20+00:00

Çetinkaya Özkan

Saç ekimi işleminden malesef hiç memnun kalmadım ektikleri saçların yarısı bile çıkmadı pişman oldum. Kaynak: Google Maps

1 Yıldız Bile Çok Size

1 yıldız bile çok size.11 ay once saç ekimi yaptirdim.12 binlirami aldiniz.saçim vardi sorun tepe bolgesindeydi.Değisen hicbirsey yok.sorun ayni ustune ekilen saclarda dokuluyor.Kesinlikle bulaşmayin.çok buyuk hayal kirikligı.

Kaynak: Google Maps

Cüneyt Turan

SacHakkinda
1
2021-01-15T11:12:10+00:00

Cüneyt Turan

1 yıldız bile çok size.11 ay once saç ekimi yaptirdim.12 binlirami aldiniz.saçim vardi sorun tepe bolgesindeydi.Değisen hicbirsey yok.sorun ayni ustune ekilen saclarda dokuluyor.Kesinlikle bulaşmayin.çok buyuk hayal kirikligı. Kaynak: Google Maps

1 Yılın Sonunda Gözüken

1 yılın sonunda gözüken yanlarda seyrek bir Ekim gerceklesti. Bunu söyledim ve resim attim buna rağmen gelin o boş bölgeyi Ekim yapalım diyen olmadı.

Kaynak: Google Maps

Ozan Varlık

SacHakkinda
1
2021-01-15T11:14:06+00:00

Ozan Varlık

1 yılın sonunda gözüken yanlarda seyrek bir Ekim gerceklesti. Bunu söyledim ve resim attim buna rağmen gelin o boş bölgeyi Ekim yapalım diyen olmadı. Kaynak: Google Maps
1
4
SacHakkinda

Esteworld Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Esteworld Saç Ekimi Hakkında

Sağlık sektörüne gönlümüzü vererek yola çıktık. 15 yıl önce bu yolda ilk adımımızı atarak bugün Bahçelievler’de 1 klinik, Altunizede’de 1 klinik ve 1 tıp merkezi olmak üzere toplam 3 şube olarak hizmet sunuyoruz.

Kısa sürede güncel teknolojisi ve uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlayan Esteworld Ailesi olarak saç ekimi ve tedavileri başta olmak üzere, plastik cerrahi ve medikal estetik alanlarında hizmet veriyoruz.

Sağlık turizminde referans noktalarından olan ülkemizde Esteworld Ailesi olarak 100’e yakın acentelarımız ile dünyanın birçok ülkesine ulaşıp teşhis ve tedavi hizmetlerimizi paylaşıyoruz. Bu yolda binlerce hastamızı sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile ülkelerine uğurladık, uğurlamaya da devam ediyoruz.

Tüm hastalarımıza multidispliner bakış açısıyla yaklaştığımız Esteworld Ailesi’ne 2014 yılında ISO 9001-2008 sertifikasını kazandırarak sunduğumuz sağlık hizmetini de kalitelendirdik. Hedefimiz her zaman daha kaliteli sağlık hizmetini sunmak amacıyla var gücümüzle çalışmak ve tıp-bilim dünyasını yakından takip etmek…

Sağlığın her şeyden çok daha fazla kıymetli olduğunu bilen uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız…

https://www.facebook.com/Esteworld/

https://www.instagram.com/esteworld/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here