İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Şikayetleri ve Fiyatları

İlhan Serdaroğlu Saç ekimi Şikayetleri ve Fiyatları

İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Fiyatları

İlhan Serdaroğlu saç ekimi fiyatları 10.000₺ ile 15.000₺ arasında değişmektedir. Saç ekim fiyatları kişilerin saç açıklığına ve greft sayısına göre değişebilmektedir. İlhan Serdaroğlu saç ekimi operasyonlarının yanı sıra sakal ekimi ve kaş ekimi operasyonları da yapmaktadır. Aynı zamanda estetik cerrahi alanında da hizmet vermektedir. Saç ekimi operasyonlarını İstanbul, Kadıköy’de gerçekleştirmektedir. Merak ettiğiniz tüm İlhan Serdaroğlu saç ekimi şikayetleri ve yorumları yazımızın devamında!

İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Yorumları

İlhan Serdaroğlu saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Bundan ötürü İlhan Serdaroğlu saç ekimi şikayetleri konularını sizler için araştırdık. Dilerseniz sizler de İlhan Serdaroğlu saç ekimi şikayetleri konuları ile düşünce edinebilirsiniz.

İlhan Serdaroğlu Şikayet

İlhan Serdaroğlu Saç Ekim İşlemi

İlhan Serdaroğlu'nda 15.01.2020'de saç ekim operasyonu gerçekleştirdim. Burada operasyonla ilgili mağduriyetimi paylaşmak ve ileride oluşabilecek muhtemel mağduriyetleri önlemek için yazıyorum. Kendisi ilk görüşmemizde 3500-3900 greft arası bir ekim yapacağını bunun gayet iyi olacağını söyledi. Ekim işlemini son derece sorunsuz ve ağrısız gerçekleşti. Bunun için kendisine bir kez daha teşekkür ederim. Ancak geçtiğimiz 7 ay içinde yapılan ekim işleminde ön bölgelere yapılan ekimlerden (yaklaşık bin adet ekildi) gayet iyi bir sonuç alırken tepe bölgelerinde (yaklaşık 2 adet ekildi) herhangi bir değişiklik olmadı.

İlgili link: https://www.sikayetvar.com/ilhan-serdaroglu/ilhan-serdaroglu-sac-ekim-islemi

Kemal

SacHakkinda
1
2021-09-20T13:34:32+00:00

Kemal

İlhan Serdaroğlu'nda 15.01.2020'de saç ekim operasyonu gerçekleştirdim. Burada operasyonla ilgili mağduriyetimi paylaşmak ve ileride oluşabilecek muhtemel mağduriyetleri önlemek için yazıyorum. Kendisi ilk görüşmemizde 3500-3900 greft arası bir ekim yapacağını bunun gayet iyi olacağını söyledi. Ekim işlemini son derece sorunsuz ve ağrısız gerçekleşti. Bunun için kendisine bir kez daha teşekkür ederim. Ancak geçtiğimiz 7 ay içinde yapılan ekim işleminde ön bölgelere yapılan ekimlerden (yaklaşık bin adet ekildi) gayet iyi bir sonuç alırken tepe bölgelerinde (yaklaşık 2 adet ekildi) herhangi bir değişiklik olmadı. İlgili link: https://www.sikayetvar.com/ilhan-serdaroglu/ilhan-serdaroglu-sac-ekim-islemi

İlhan Serdaroğlu Başarısız Saç Ekimi!

Bu kadar kötü bir doktorla karşılaştım. Kafamda Nekroz oluştu yani ölü deri fotoğraflara bakıp siz yorumlayın çok şey yazmak istiyorum ama ağzımı bozmak istemiyorum. İsteyen bilgi almak için 0553***** bu numaradan arasın.

İlgili link: https://www.sikayetvar.com/ilhan-serdaroglu/ilhan-serdaroglu-basarisiz-sac-ekimi

Veysi

SacHakkinda
1
2021-09-20T13:35:59+00:00

Veysi

Bu kadar kötü bir doktorla karşılaştım. Kafamda Nekroz oluştu yani ölü deri fotoğraflara bakıp siz yorumlayın çok şey yazmak istiyorum ama ağzımı bozmak istemiyorum. İsteyen bilgi almak için 0553***** bu numaradan arasın. İlgili link: https://www.sikayetvar.com/ilhan-serdaroglu/ilhan-serdaroglu-basarisiz-sac-ekimi

İlhan Bey Saç Ekimi Konusunda Kendini En İyi Sanıyorsun

ilhan bey saç ekimi konusunda kendini en lyl sanıyorsun ama değilsin hataların var ve ısrarla kabul etmiyorsun eleştiriye de kızıyorsun hatasız kul olmaz sende mükemmel değilsin

Kaynak: Google Maps


Ferhan Kerim

SacHakkinda
1
2021-09-20T13:37:42+00:00

Ferhan Kerim

ilhan bey saç ekimi konusunda kendini en lyl sanıyorsun ama değilsin hataların var ve ısrarla kabul etmiyorsun eleştiriye de kızıyorsun hatasız kul olmaz sende mükemmel değilsin Kaynak: Google Maps

Mis Gibi Kalın Sık ve Güçlü Donör Bölgemi Haşat Eden

Mis gibi kalın sık ve güçlü donor bolgemi haşat eden, berberde enseden kısa toplattirinca görenlerin senin enseye ne oldu diye sormasina sebep olan merkez. Ekimi yapilan saçlara ise idare eder diyebilirim etrafımdaki yarı fiyatima saç ektiren arkadaşlarımın bile ekim yapilirken daha çok ilgi ve özen gördüğünü görmek üzücü geliyor.

Kaynak: Google Maps

Mustafa Aytekin

SacHakkinda
1
2021-09-20T13:38:51+00:00

Mustafa Aytekin

Mis gibi kalın sık ve güçlü donor bolgemi haşat eden, berberde enseden kısa toplattirinca görenlerin senin enseye ne oldu diye sormasina sebep olan merkez. Ekimi yapilan saçlara ise idare eder diyebilirim etrafımdaki yarı fiyatima saç ektiren arkadaşlarımın bile ekim yapilirken daha çok ilgi ve özen gördüğünü görmek üzücü geliyor. Kaynak: Google Maps
1
4
SacHakkinda

İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

İlhan Serdaroğlu Hakkında

Op. Dr. İlhan Serdaroğlu

1994 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 7.’likle mezun oldum. 2002 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nden uzmanlığımı aldım. 2002 yılında kısa bir süre Antalya’da serbest hekim olarak çalıştım ve ardından İstanbul’a dönerek 2003 yılında Onep Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde Prof. Dr. Onur Erol’un yanında fellow olarak çalıştım. 2004-2010 yılları arasında serbest hekim olarak MarMed Estetik ve Güzellik Merkezi Ltd Şti. ile ortaklaşa olarak çalışmalarımı sürdürdüm. 2010 yılından beri muayenehanemde bir serbest hekim olarak, hastalarımla etik değerlere oturan, ticarethane statüsünde çalışan tüm hastane ve sağlık kurumlarından farklı, “önce zarar verme” ilkesinden hareketle çalışmaya ve hastalarıma hizmet vermeye özen gösteriyorum.

2003 tarihinden itibaren saç ekimi operasyonlarını yapmaya başladım. Özellikle 2007-2008 sonrası ülkemizde popularize olan FUE yöntemi ile saç ekimi konusunda, dünyanın dört bir yanından bana gelmiş olan binlerce vakam var ve bu tekniğin ülkemizde ilk uygulayıcılardan biriyim.

Saç ekimi konusuna yoğunlaşmamın en önemli sebebi erkeklerde saç kaybının  yarattığı  psikolojik ve fiziksel  travmayı  yakından görmem oldu. Erkek için güç, yakışıklılık ve gençlik sembolü olan saçın erken kaybı, özgüven yitimine yol açar ve erkekte rahatsızlık veren bir eksiklik oluşturur. Bu durumdan kurtulmalarına yardımcı olmak ve hayatlarında yeni bir sayfa açmalarını sağlamak için hastalarıma yardımcı olmaya karar verdim. Saç kaybı, dökülme ve incelmesinin  kadınlarda da ciddi bir sorun  oluşturduğunu  ve tedavi  edilmediğinde ciddi problemler oluşturduğunu daha sonra gözlemledim.

https://www.facebook.com/ilhanserdaroglu

https://www.instagram.com/ilhanserdaroglu/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here