İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Şikayetleri ve Fiyatları

İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Fiyatları

İlhan Serdaroğlu saç ekimi fiyatları 10.000₺ ile 15.000₺ arasında değişmektedir. Saç ekim fiyatları kişilerin saç açıklığına ve greft sayısına göre değişebilmektedir. İlhan Serdaroğlu saç ekimi operasyonlarının yanı sıra sakal ekimi ve kaş ekimi operasyonları da yapmaktadır. Aynı zamanda estetik cerrahi alanında da hizmet vermektedir. Saç ekimi operasyonlarını İstanbul, Kadıköy’de gerçekleştirmektedir. Merak ettiğiniz tüm İlhan Serdaroğlu saç ekimi şikayetleri ve yorumları yazımızın devamında!

İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Yorumları

İlhan Serdaroğlu saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Bundan ötürü İlhan Serdaroğlu saç ekimi şikayetleri konularını sizler için araştırdık. Dilerseniz sizler de İlhan Serdaroğlu saç ekimi şikayetleri konuları ile düşünce edinebilirsiniz.

İlhan Serdaroğlu Şikayet

[testimonial_rotator id=”1571″]

İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

İlhan Serdaroğlu Hakkında

Op. Dr. İlhan Serdaroğlu

1994 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 7.’likle mezun oldum. 2002 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nden uzmanlığımı aldım. 2002 yılında kısa bir süre Antalya’da serbest hekim olarak çalıştım ve ardından İstanbul’a dönerek 2003 yılında Onep Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde Prof. Dr. Onur Erol’un yanında fellow olarak çalıştım. 2004-2010 yılları arasında serbest hekim olarak MarMed Estetik ve Güzellik Merkezi Ltd Şti. ile ortaklaşa olarak çalışmalarımı sürdürdüm. 2010 yılından beri muayenehanemde bir serbest hekim olarak, hastalarımla etik değerlere oturan, ticarethane statüsünde çalışan tüm hastane ve sağlık kurumlarından farklı, “önce zarar verme” ilkesinden hareketle çalışmaya ve hastalarıma hizmet vermeye özen gösteriyorum.

2003 tarihinden itibaren saç ekimi operasyonlarını yapmaya başladım. Özellikle 2007-2008 sonrası ülkemizde popularize olan FUE yöntemi ile saç ekimi konusunda, dünyanın dört bir yanından bana gelmiş olan binlerce vakam var ve bu tekniğin ülkemizde ilk uygulayıcılardan biriyim.

Saç ekimi konusuna yoğunlaşmamın en önemli sebebi erkeklerde saç kaybının  yarattığı  psikolojik ve fiziksel  travmayı  yakından görmem oldu. Erkek için güç, yakışıklılık ve gençlik sembolü olan saçın erken kaybı, özgüven yitimine yol açar ve erkekte rahatsızlık veren bir eksiklik oluşturur. Bu durumdan kurtulmalarına yardımcı olmak ve hayatlarında yeni bir sayfa açmalarını sağlamak için hastalarıma yardımcı olmaya karar verdim. Saç kaybı, dökülme ve incelmesinin  kadınlarda da ciddi bir sorun  oluşturduğunu  ve tedavi  edilmediğinde ciddi problemler oluşturduğunu daha sonra gözlemledim.

https://www.facebook.com/ilhanserdaroglu

https://www.instagram.com/ilhanserdaroglu/

Related Articles

CEVAP VER
Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

Saç Ekim Merkezleri 2022

Saç Ekim Merkezleri sadece Türkiye'de değil aynı zamanda Dünyanın birçok noktasında da yer alan kliniklerdir. Saç Ekim Merkezleri belirli standartlara sahip olmakla birlikte bazı...

Saç Ekimi Fiyatları 2021 Güncel Liste (Tüm Merkezler)

Saç Ekimi Fiyatları Tüm Saç Ekim Merkezleri Saç ekimi fiyatları, Türkiye’de de diğer ülkelerde olduğu birçok kritere bağlı olarak değişmektedir. Bir başka deyişle, yaşadığınız şehir,...

POPÜLER KONULAR

Minoxil Sprey Saç Çıkartıyor İddialarına Yanıt!

Minoxil Sprey Söylendiği Gibi Saç Çıkarır Mı? Minoxil Sprey, piyasaya kadın ve erkekler için ayrı ayrı üretilmiş, saç çıkarmaya yarayan ürünlerden biri olarak giriş yapmıştır....