İstanbul Saç Ekim Merkezleri

İstanbul saç ekim merkezleri denildiğinde başkent diyebileceğimiz bir şehir. İstanbul’da saç ekimi merkezleri incelendiğinde, İstanbul’daki fiyatlandırmalar dünya geneline kıyasen çok daha uygun. İstanbul’da saç ekimi 2021’de ortalama 7.000 TL ile 35.000 TL fiyat aralığında gerçekleştirilmekte.
İstanbul’da saç ekimi yaptırabileceğiniz saç ekim merkezleri ve bu merkezlerin saç ekimi fiyatlarını sizin için derledik:

İstanbul Saç Ekim Merkezleri

 1. Asmed Hair Transplant
 2. Hermest Saç Ekimi
 3. Dr. Zekeriya KUL
 4. Serkan Aygın
 5. Arenamed Saç Ekimi
 6. Transmed Saç Ekimi
 7. Emphair
 8. Cosmedica Saç Ekim Merkezi
 9. Neopital Saç Ekimi Merkezi
 10. Acıbadem Hastanesi
 11. İsveç Klinik
 12. Mega Hairtrans Saç Ekimi Merkezi
 13. Esteworld Saç Ekimi Merkezi

İstanbul Saç Ekim Merkezleri ve Saç Ekimi Uygulayan Hastaneler

ASMED Saç Ekimi

1- Asmed Saç Ekimi

İstanbul saç ekim merkezleri arasında bulunan Asmed’i diğer merkezlerden ayıran en önemli özelliği, kafa derisi analizi ve kapsama değeri hesaplamaları için gelişmiş FUE yöntemini kullanmalarıdır. Dr. Koray Erdoğan’ın FUE yeniliklerinden olan Ke-Bot robot tarama sistemi ve K.E.E.P. gömme plakası tüm dünyadaki FUE cerrahlarının da dikkatini çekmektedir.

Saç ekimi operasyonlarında son teknolojiye sahip cihazları kullanarak saç ekimine bilimsel, matematiksel ve aynı zamanda sanatsal yaklaşım sergiliyorlar. Bu sayede hastalar da öngörmüş olduğu doğal sonuçlara ulaşmakta zorluk çekmiyorlar.

Fiyatlar greft başına 2€-2,5€ arasında değişmekte. Örneğin; 3000 greft saç ekimi için 6.000€ gözden çıkarmak gerekiyor. Saçsız alanınız çok ise ve ortalama 4000 greft ekileceğini düşünürseniz, ödeyeceğiniz ücret de ortalama 9.000€ – 10.000€’yu bulacaktır.

Adresi: Atatürk Mahallesi, Sedef Cd. No:1/1, 34758 Ataşehir/İstanbul
İletişim: 0216 464 1111

Hermest Saç Ekimi

2- Hermest Saç Ekimi Merkezi

Hermest saç ekim merkezi kusursuz saç ekimi işlemlerini sadece uygulamakla kalmayıp, aynı zamanda Ar-Ge çalışmalarına ara vermeden devam etmekteler. Hali ile teknolojinin en son nimetlerinden yararlanan bu klinik çok sıkı ve kalıcı saç ekimi sonuçları yaratarak hastalarına en iyi hizmet kalitesini garanti etmektedir.

Ar-Ge çalışmalarının devamlı nitelikte olması bu sektör ve özellikle hastalar için en uygun araçların geliştirilmesine çok büyük katkı sağlamaktadır. Bu çalışmalarından en yenisi ve hatta en iyisi özel tasarımlı “slit”leri olmaktadır. Alman mühendislik firması ile ortak çalışmalar sonucu geliştirdikleri bu özel slit sayesinde hem daha sıkı saç ekimi hem de saç köklerinin saç derisine ekimi çok daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Doğal olarak bu da saç ekimi operasyonlarında eşsiz bir başarı olan %99 oranında kalıcılık ortaya çıkarmaktadır.

Hermest Saç Ekimi Merkezinin web sitesine ulaşıp, sitelerinden daha iyi bilgiler alabilir, iletişim numaralarından kendilerini arayabilirsiniz. Hermest saç ekimi işlemlerinin fiyatları ise 6.500TL’den başlamaktadır.

Adres: Altunizade, Nuhkuyusu Cd No : 191/2, 34662 Üsküdar/İstanbul
İletişim: 0534 664 1515

Dr. Zekeriya KUL Saç Ekim

3- Dr. Zekeriya KUL Saç Ekimi

Dr. Zekeriya Kul, saç ekiminin yanı sıra aynı zamanda alanında uzman bir estetik cerrahisidir.

Kendileri son derece kişi odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor bundan ötürü de hastalarda daha doğru sonuçlar elde ediyorlar. Kişiye özel bir planlama gerçekleştirerek, saçların orijinal saçlar gibi deriden çıkış açısı ve yönüne sahip sonuçlar elde ediyorlar. Buna yönelik de “stick and plant” tekniğini kullanıyorlar. Bu teknik hali hazırda dünyadaki birçok cerrah tarafından da kabul görmüş durumda.

Kendileri bir dönem Brezilya’da da çalışmalar yürütmüştür. Oradaki yerli halkın bu tür işlemlere bakış açısını incelemiş ve Türkiye’deki hastalarını da yapılan tüm işlemler boyunca dikkatle bilgilendirerek çok iyi sonuçlar elde etmiştir.

Saç ekimi fiyatları greft başına 1€ şeklinde belirlenmiştir. Buna göre tahmini 3000 greftlik seans için 3000€ bir ödeme yapmanız gerekecektir.

Adresi: Vital Fulya Plaza, Teşvikiye Mahallesi Hakkı Yeten Cd., No:23, 34365 Şişli/İstanbul
İletişim: 0533 276 50 07

Serkan Aygın

4- Serkan Aygın

Dr. Serkan Aygın, 1996 yılından itibaren saç ekimi ve saç tedavileri alanında hizmet vermektedir. FUE tekniğine göre ekim aşamasında farklılık gösteren, DHI tekniği ile de saç ekimi operasyonları gerçekleştirmeye başlamış ve her vakada hastanın ihtiyacına daha uygun olan yöntemi uygulamaya almıştır. Anestezi aşamasındaki ağrıyı azalmaya yönelik, iğnesiz lokal anestezi uygulamasını saç ekimi protokolüne dahil etmiştir. 2018 başında ise Safir FUE’ yi Türkiye’ye tanıtan isim olmuştur.

Adresi: İstiklal Sokağı 11/A, 34384 Şişli/İstanbul, Türkiye
İletişim: 0 555 100 40 40

Arenamed Saç Ekimi

5- Arenamed Saç Ekimi

2009 yılında Acil Tıp Teknisyeni olan Serkan Aydın tarafından kurulan Arenamed, saç ekimi konusunda pek çok başarıya imza atmıştır. Fue yöntemi ile ekilen saçların doğal olabilmesi için tüm sağlık ekibi sizlere seferber olmaktadır. Saç ekiminden önce muayene ile saçlarınızın kontrolü sağlandıktan sonra sizlere greft sayısı ve fiyatı verilmektedir. Bu merkeze saç ektirmek ise ortalama 6 bin TL ile 10 bin TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Adres: Akasya AVM Acıbadem Kule A Kat: 27. Ataşehir / İstanbul
Telefon : 0 534 073 11 35

Transmed Saç Ekim Merkezi İstanbul

6- Transmed Saç Ekim Merkezi İstanbul

Saç ekiminde en son teknolojileri kullanan bir firmadır. Çok başarılı doktorları tek çatı altında birleştirmiştir. Öncelikle konuları estetik açıdan güzel duran sağlıklı bir saç ekimidir. Uzman Doktor Melike Külahçı tarafından çok başarılı saç ekim operasyonlarına imza atmışlardır. Ayrıca robotik saç ekimini de Türkiye’de ilk kullanan saç ekim merkezlerinden biridir. Transmed Saç Ekim Merkezi Fiyatları 2021 yılı Ortalama 6.000 TL ile 11.000 TL arasında değişmektedir.

Adres: Fulyalı sok. No:7 34330 Levent / İstanbul / Türkiye
Telefon : 0 212 281 13 00

Emphair Clinic

7- Emphair Clinic

Emphair Saç Ekim Merkezi 12 yıllık deneyimi ile İstanbul, Ankara ve Amsterdam’da sizlere kaybettiğiniz saçlarınızı kazandırmakta ve destek tedavileri ile var olan saçlarınızı güçlendirmektedir. İhtiyacınız olan FUE ve DHI teknikleri safir uçlu ve traşsız seçenekleri ile yapılmaktadır.

Saç ekimi işleminde herkesin çekindiği lokal anestezi ise iğne kullanılmadan yapılmaktadır ve bu sayede konforu sonuna kadar yaşarsınız.

Adres:  Barbaros, Ortabahar Cd. No:28 Kat:3, 34746 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
Telefon : 0 541 345 07 22

Cosmedica Saç Ekim Merkezi

8- Cosmedica Saç Ekim Merkezi

Cosmedica Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi Merkezi İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde konumlanıyor.
Dr. Levent Acar önderliğinde hizmet veren Cosmedica Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi Merkezi, hem Türkiye hem de yurt dışı hastalarına hitap ediyor.
FUE tekniği ile saç ekimi yapılan klinikte İstanbul saç ekimi 2021 fiyatları 15.000 ile 20.000 TL kadar gerçekleştiriliyor.
Adres: Etiler, Nisbetiye Mah, Başlık Sk. No: 3, 34337 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
Telefon : 0 544 556 05 55
Neopital Saç Ekimi Kliniği

9- Neopital Saç Ekimi Kliniği

Neopital Saç Ekimi Merkezi en güncel teknikleri kullanarak kişiye özel tasarım ve programlama ile en yoğun ve doğal görünümlü saç ekimi sonucunu hedeflemektedir.

Deneyimli ekibi ve ünlü plastik cerrahları ile hastane ortamında, Safir FUE, DHI, Perkutan Slit gibi teknikleri kullanarak saç ekimi hizmeti vermektedir. Ayrıca klinikte kaş ekimi, sakal ekimi, tıraşsız saç ekimi, kadınlarda saç ekimi işlemleri de yapılmaktadır. Neopital Saç Ekimi Merkezi saç ekimi fiyatları ise 6.000-12.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Adres: Deli Hüseyin Paşa Caddesi, Şevket Dağ Sk No:2, 34180 Bahçelievler/İstanbul, Türkiye
Telefon : 0 542 537 50 11

Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi

10- Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi

Sağlık sektöründe oldukça yaygın bir isme sahip olan Acıbadem grubu, saç ekimi yaptırmak isteyenler için profesyonel estetik hekimleriyle çalışıyor. Saç ekiminde doğru çözümler üreten ve uluslararası uzmanlarla çalışan grup, Türkiye’nin birçok yerinde saç ekimini gerçekleştirmek için başvurulabilen Acıbadem grubu, estetik cerrahlarıyla başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedir.
İletişim Bilgileri: 90 212 414 44 44 İstanbul

İsveç Klinik

11- İsveç Klinik

İngiltere, Almanya ve Türkiye şubelerinde de hizmet veren klinik, bu üç ülkede oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Estetik merkezi denildiğinde son yıllarda birçok kişi için ilk akla gelen klinik olan İsveç Klinik birçok kolaylık sağlayarak sağlık turizmi konusunda da hizmet vermektedir.
Adres: Hüsnü İsmet Öztürk Sokak Şişli Plaza No:1 D:E Blok B, 34360 Şişli/İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 215 55 35

Mega Hair Trans Saç Ekimi Merkezi

12- Mega Hairtrans Saç Ekimi Merkezi

Kendileri yılın en iyi saç ekimi merkezi ödülüne sahip olmakla beraber, hastalarını kabul etmeden önce saç analizlerini gerçekleştirmekteler. Analiz verilerine göre tutarlı bilgiler eşliğinde hastalarına yardımcı olmaya çalışıyorlar. Çok uzun yıllardan beri bu sektörde yer alan firma, uzman doktorlar ve estetik cerrahileri bünyesinde barındırmakta ve kaliteli işlemler yapmanın sözünü vermekte.

Adres: Akat, Nispetiye Cad. Seyran Apt. D:35/5, 34340 Beşiktaş/İstanbul
İletişim: 0212 351 59 89

Esteworld Saç Ekimi Merkezi

13- Esteworld Saç Ekimi Merkezi

Kendileri sadece saç ekimi konusunda değil estetik cerrahi alanında da hizmet vermekte. Esteworld de 2000’li yılların başından beri uzman kadrosu ile birlikte sektörde yer almaktadır. Saç ekimi konusunda diğer başarılı saç ekimi merkezlerinden farkı, hastalarına VIP Saç Ekimi yöntemini sunmalarıdır. Bu yöntem, özellikle yoğun iş temposu içinde olan kişilerin daha hızlı ve günlük hayatlarından çok da geride kalmadan saç ekimi işlemini yaptırmalarına olanak sağlamakta. Kendileri bu yöntem ile analizlerinde 3D teknolojisini de kullanmaktadırlar.

Esteworld hakkında daha fazla bilgi almak için kendi web sitelerine ulaşabilmeniz mümkündür. Operasyon fiyatları ise 7.000 TL’den başlamaktadır.
Adres: Altunizade, Kısıklı Cd. No:7, 34662 Üsküdar/İstanbul
İletişim: 0216 474 54 54

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri hangileri merak ediyorsanız, hazırlamış olduğumuz yazımıza göz atabilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER
Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

Saç Ekim Merkezleri 2022

Saç Ekim Merkezleri sadece Türkiye'de değil aynı zamanda Dünyanın birçok noktasında da yer alan kliniklerdir. Saç Ekim Merkezleri belirli standartlara sahip olmakla birlikte bazı...

Saç Ekimi Fiyatları 2021 Güncel Liste (Tüm Merkezler)

Saç Ekimi Fiyatları Tüm Saç Ekim Merkezleri Saç ekimi fiyatları, Türkiye’de de diğer ülkelerde olduğu birçok kritere bağlı olarak değişmektedir. Bir başka deyişle, yaşadığınız şehir,...

POPÜLER KONULAR

Minoxil Sprey Saç Çıkartıyor İddialarına Yanıt!

Minoxil Sprey Söylendiği Gibi Saç Çıkarır Mı? Minoxil Sprey, piyasaya kadın ve erkekler için ayrı ayrı üretilmiş, saç çıkarmaya yarayan ürünlerden biri olarak giriş yapmıştır....