Lale Keskin Saç Ekimi Şikayetleri ve Fiyatları

Lale Keskin Saç Ekimi Şikayetleri ve Fiyatları

Lale Keskin Saç Ekimi Fiyatları

Lale Keskin saç ekimi fiyatları 8.000₺ olarak bilinmektedir. Saç ekim fiyatları operasyonlarda kullanılan teknik, greft sayısı ve kişilerin saç açıklığına göre değişebilmektedir. Lale Keskin saç ekimi operasyonları İstanbul’un Göztepe – Ataşehir ilçelerinde gerçekleştirilmektedir. Merak ettiğiniz tüm Lale Keskin saç ekimi şikayetleri ve yorumları yazımızın devamında!

Lale Keskin Saç Ekimi Yorumları

Aziz Aksöz saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Bundan ötürü Aziz Aksöz saç ekimi şikayetleri konularını sizler için araştırdık. Dilerseniz sizler de Aziz Aksöz saç ekimi şikayetleri konuları ile düşünce edinebilirsiniz.

Lale Keskin Şikayet

Eşim Lale Hanıma Saç Ekimi Yaptırdı

Eşim lale hanıma saç ekimi yaptırdı yaklaşık 1,5 yıl önce. Saçları ense kısmında gür tepe kısmında seyrekti bunun için yaptırmak istedi.bizde internetteki olumlu yorumları dikkate alarak lale hanımla görüştük işlem yapıldı. Bizim için zor bir süreç oldu iyileşme vs eşim kritik süre zarfında işe bile gitmedi bir şey olur diye dikkat etti çok fazla . Fakat tedavi ilerledikçe saçlarda bariz bir değişim olmadı. Ara kontrole gittigimizde prp yöntemini ücretsiz yapalım etki eder dediler. Bir de onu yaptılar. Fakat iyileşme yine çok fazla olmadı . Kısacası bu tedaviyi yaptıran seyrek saçlı insanlar resimlere görsellere aldanıp fırça gibi saçı çıkmasını beklemesin.hem zaman kaybı hem para kaybı hemde moral bozukluğu oluyor insanda.onurunuzla kel kalın daha iyi derim.

Kaynak: Google Maps

Serap Aydın

SacHakkinda
1
2021-08-27T09:47:14+00:00

Serap Aydın

Eşim lale hanıma saç ekimi yaptırdı yaklaşık 1,5 yıl önce. Saçları ense kısmında gür tepe kısmında seyrekti bunun için yaptırmak istedi.bizde internetteki olumlu yorumları dikkate alarak lale hanımla görüştük işlem yapıldı. Bizim için zor bir süreç oldu iyileşme vs eşim kritik süre zarfında işe bile gitmedi bir şey olur diye dikkat etti çok fazla . Fakat tedavi ilerledikçe saçlarda bariz bir değişim olmadı. Ara kontrole gittigimizde prp yöntemini ücretsiz yapalım etki eder dediler. Bir de onu yaptılar. Fakat iyileşme yine çok fazla olmadı . Kısacası bu tedaviyi yaptıran seyrek saçlı insanlar resimlere görsellere aldanıp fırça gibi saçı çıkmasını beklemesin.hem zaman kaybı hem para kaybı hemde moral bozukluğu oluyor insanda.onurunuzla kel kalın daha iyi derim. Kaynak: Google Maps

Ben 3 Ay Önce Sakal ve Saç Sıklaştırması Yaptırdım

Ben 3 ay önce sakal ve saç sıklaşdırması yapdırdım ve kesinlikle memnun degilim isediyim yerler genelde halen boş üzerine basarak söylediyim halde ameliyattan sonra ilgi alaka hiç yok msj yazıyorsun resim istiyorlar yolluyorsun sonra geri dönme hiç yok okadar para veriyorsun ama yapılanlar yetersiz ben saç ve sakal ektirmek isteyenler iyi araştırmalarını tavsiye ederim lale keskin tavsiye etmiyorum düşünenler için selamlar..

Kaynak: Google Maps

Ata Bey

SacHakkinda
1
2021-08-27T09:48:29+00:00

Ata Bey

Ben 3 ay önce sakal ve saç sıklaşdırması yapdırdım ve kesinlikle memnun degilim isediyim yerler genelde halen boş üzerine basarak söylediyim halde ameliyattan sonra ilgi alaka hiç yok msj yazıyorsun resim istiyorlar yolluyorsun sonra geri dönme hiç yok okadar para veriyorsun ama yapılanlar yetersiz ben saç ve sakal ektirmek isteyenler iyi araştırmalarını tavsiye ederim lale keskin tavsiye etmiyorum düşünenler için selamlar.. Kaynak: Google Maps

Birkaç Yıl Önce Ekim Yaptırdım

Bir kaç yıl önce Ekim yaptırdım karşılama konaklama personelin ilgisi Ekim sonrası ilgi 5 yıldız özellikle ismini bilmediğim orta yaştaki kır saçlı sakallı orta yaşlı Ekim yapan beyefendi işinin ustası Ekim ekibinizde olmasını kesinlikle isteyin şu an saçlarım çıktı saç yönü Ekim sıklığı güzel, gayet sağlıklı bir süreç yaşadım .lakin benimle başta konuşulduğunda maximum greft üzerinden fiyat konuşuldu bana ekilen greft 3000 küsür, 5000 greft ekilen lerle aynı ücreti ödedim herhangi bir indirim vs yapılmadı. lale hanım Ekim günü doğru dürüst ilgilenmedi benimle .Ekim kanalllarını açtıktan sonra çekti gitti ,istediğim bölgelere ne Ekim yaptı nede bana bi açıklama yaptı belki o gün başka birşeye canı sıkkındı bilmiyorum hepimiz insanız lâkin bende bunu ömrümde bir kere yaptırıyorum ve yorucu bir süreç . Herşeyi konuşun gidin Ekim sonrası memnun kalacağınız bir yer.

Kaynak: Google Maps

Mankind B

SacHakkinda
3
2021-08-27T09:49:41+00:00

Mankind B

Bir kaç yıl önce Ekim yaptırdım karşılama konaklama personelin ilgisi Ekim sonrası ilgi 5 yıldız özellikle ismini bilmediğim orta yaştaki kır saçlı sakallı orta yaşlı Ekim yapan beyefendi işinin ustası Ekim ekibinizde olmasını kesinlikle isteyin şu an saçlarım çıktı saç yönü Ekim sıklığı güzel, gayet sağlıklı bir süreç yaşadım .lakin benimle başta konuşulduğunda maximum greft üzerinden fiyat konuşuldu bana ekilen greft 3000 küsür, 5000 greft ekilen lerle aynı ücreti ödedim herhangi bir indirim vs yapılmadı. lale hanım Ekim günü doğru dürüst ilgilenmedi benimle .Ekim kanalllarını açtıktan sonra çekti gitti ,istediğim bölgelere ne Ekim yaptı nede bana bi açıklama yaptı belki o gün başka birşeye canı sıkkındı bilmiyorum hepimiz insanız lâkin bende bunu ömrümde bir kere yaptırıyorum ve yorucu bir süreç . Herşeyi konuşun gidin Ekim sonrası memnun kalacağınız bir yer. Kaynak: Google Maps

Lale Keskin Hanıma 4 Sene Önce Kaş Ekimi Yaptırdım

Lale keskin hanima 4sene once kas ekimi yaptirdim fakat biincsiz yanlis yapilan bir ekim sonrasi kaslarim dik dik ve cok seyrek cikti. Kendilerine sikayetimi bildildigimde masajla duzelir dediler fakat duzelmedi.Devamli almak zorunda kaldim hem verdigris para bosa gitti hemde hayal kirikligi yasadim.Uzun arastirmalar sonucunda kil acisinin yanlis verildigi teknik olarakta igne teknigi kullanilmadigi icin dik ciktigini ogrendim. Keske bana bu konuda tecrubesi olmadigini soyleseydi.Simdi baska bir doktora ekilenleri cikarttirarak igne teknigiyle tekrar ektirecegim. Hem bana cok masrafli oldu 3islem ektir tekrar cikart tekrar ektir.Size tavsiyem iyice arastirmadan yaptirmayin sonra Benim gibi pis man olursunuz. Malesef lale hanimi tavsiye etmiyorum.

Kaynak: Google Maps

Firdevs Yılmaz

SacHakkinda
1
2021-08-27T09:50:41+00:00

Firdevs Yılmaz

Lale keskin hanima 4sene once kas ekimi yaptirdim fakat biincsiz yanlis yapilan bir ekim sonrasi kaslarim dik dik ve cok seyrek cikti. Kendilerine sikayetimi bildildigimde masajla duzelir dediler fakat duzelmedi.Devamli almak zorunda kaldim hem verdigris para bosa gitti hemde hayal kirikligi yasadim.Uzun arastirmalar sonucunda kil acisinin yanlis verildigi teknik olarakta igne teknigi kullanilmadigi icin dik ciktigini ogrendim. Keske bana bu konuda tecrubesi olmadigini soyleseydi.Simdi baska bir doktora ekilenleri cikarttirarak igne teknigiyle tekrar ektirecegim. Hem bana cok masrafli oldu 3islem ektir tekrar cikart tekrar ektir.Size tavsiyem iyice arastirmadan yaptirmayin sonra Benim gibi pis man olursunuz. Malesef lale hanimi tavsiye etmiyorum. Kaynak: Google Maps
1.5
4
SacHakkinda

Lale Keskin Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Lale Keskin Hakkında

Aslen Ankaralı olan Lale Keskin 2003 yılında geniş kitlelere ulaşabilmek için dünyanın en gözde şehirlerinden biri olan İstanbul’a gelmiştir. Lale Keskin 17 yıllık saç ekimi tecrübesini hala İstanbul‘da aktarmaya devam etmektedir. 2003 yılında başlayan Saç Ekimi yolculuğunda ilk deneyimini Fut yöntemi ile gerçekleştirmiştir. 2006 yılında daha sağlıklı daha verimli olan Fue saç ekimi yöntemiyle devam eden bu yolculuğunda yaklaşık 8.000 kişiye saç ekimi işlemi gerçekleştirmiştir.

https://www.instagram.com/lalesacekimi/
https://www.facebook.com/lalesacekimi/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here