Muttalip Keser Saç Ekimi Şikayetleri, Yorumları ve Fiyatları

Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyatları

Dr. Muttalip Keser saç ekimi fiyatları greft başına belirlenmiştir ve saç ekimi fiyatları greft başına 3,5€ olarak görülmektedir. Dr. Muttalip Keser, saç ekimi operasyonlarında özellikle çok yüksek miktarda greft ile çalışmamaktadır. Hatta saç ekimi operasyonları tek seans değil 2 seans sürebilmektedir. FUE saç ekimi tekniğini uygulayan Dr. Muttalip Keser saç ekimi operasyonlarını Ankara’da gerçekleştirmektedir. Bu saç ekimi fiyatları dikkate alındığında yaklaşık 3.500 greftlik bir saç ekimi operasyonunun ücreti 12.250€ olacaktır. Dr. Muttalip Keser başarılı saç ekimi operasyonları gerçekleştirse de ücret bakımından biraz yüksek görülebilmektedir.

Muttalip Keser Saç Ekimi Yorumları

Muttalip Keser saç ekimi yorumları hakkında araştırma yapıldığında ekseriyetle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. Ancak bazı merkezler yorum sayılarını fazla gösterebilmek adına ücret karşılığı üçüncü şahıslara yorum yazdırabiliyor. Elbette bu tüm saç ekim merkezlerinin bu şekilde davrandığı anlamına gelmemektedir. Sonuç olarak kötü yorumların incelenmesi fikir edinebilmesi açısından daha önemli bir hale gelmektedir. Çünkü kötü yorumlara ulaşılması daha güçtür. Dolayısıyla bizler de iyi yorumlardan ziyade kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşmayı tercih ettik. Bundan ötürü Muttalip Keser saç ekimi şikayetleri konularını sizler için araştırdık. Dilerseniz sizler de Muttalip Keser saç ekimi şikayetleri konuları ile düşünce edinebilirsiniz.

Muttalip Keser Saç Ekimi Şikayetleri

[testimonial_rotator id=”1147″]

Muttalip Keser Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Muttalip Keser Hakkında

Estetik, Plastik ve Rekontrüktif Cerrahi uzmanı olan Dr. Muttalip Keser, 1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olmuştur.

Dr. Muttalip Keser Plastik Cerrahi eğitimini 1992 ile 1997 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma hastanesinde  almıştır.

1998 yılında Derma-Plast Estetik Cerrahi merkezini kuran Dr Muttalip Keser, 1998 yılından bu yana bütün estetik cerrahi branşlarında hizmet vermektedir.

Özellikle 2003 yılından bu yana ise Derma-Plast çatısı altında, FUE tekniğiyle Saç Ekimi ve Saç Ekimindeki son teknolojik yöntemlerle saç ekimi uygulamaktadır.

Saç Ekiminde bir devrim niteliğinde gelişme olan FUE yöntemiyle saç ekimini Türkiye’de uygulayan ilk Estetik cerrahtır. Bu konudaki bilimsel çalışmalarına 2002 nin sonlarında başlamıştır. Türkiye ve Kuzey Amerikadaki Üniversitelerin ilgili bölümlerinde geçirdiği 20 aylık araştırmaların sonucunda FUE (Follicular Unit Extractor = Foliküler birim sökücü)) Tekniğini ve özel tasarım iğnelerini tasarlamış ve yaratmıştır.

Bu özel olarak tasarlanmış olan ve sağlıklı saç köklerini tek tek sökmeye yarayan iğneler Dr Muttalip Keser’in kendi özel tasarımıdır.

Bu özel iğneler sayesinde yapılan sağlıklı saç kökü sökümü esnasında anatomik yapının hiçbir hasara uğramaması sağlanmaktadır.

https://www.instagram.com/keser.trasplante/     Dilerseniz Türkiyenin En İyi Saç Ekim Merkezleri Makalemizide Okuyabilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER
Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

Saç Ekim Merkezleri 2022

Saç Ekim Merkezleri sadece Türkiye'de değil aynı zamanda Dünyanın birçok noktasında da yer alan kliniklerdir. Saç Ekim Merkezleri belirli standartlara sahip olmakla birlikte bazı...

Saç Ekimi Fiyatları 2021 Güncel Liste (Tüm Merkezler)

Saç Ekimi Fiyatları Tüm Saç Ekim Merkezleri Saç ekimi fiyatları, Türkiye’de de diğer ülkelerde olduğu birçok kritere bağlı olarak değişmektedir. Bir başka deyişle, yaşadığınız şehir,...

POPÜLER KONULAR

Minoxil Sprey Saç Çıkartıyor İddialarına Yanıt!

Minoxil Sprey Söylendiği Gibi Saç Çıkarır Mı? Minoxil Sprey, piyasaya kadın ve erkekler için ayrı ayrı üretilmiş, saç çıkarmaya yarayan ürünlerden biri olarak giriş yapmıştır....