Muttalip Keser Saç Ekimi Şikayetleri, Yorumları ve Fiyatları

Muttalip Keser Saç Ekimi Şikayetleri

Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyatları

Dr. Muttalip Keser saç ekimi fiyatları greft başına belirlenmiştir ve saç ekimi fiyatları greft başına 3,5€ olarak görülmektedir. Dr. Muttalip Keser, saç ekimi operasyonlarında özellikle çok yüksek miktarda greft ile çalışmamaktadır. Hatta saç ekimi operasyonları tek seans değil 2 seans sürebilmektedir. FUE saç ekimi tekniğini uygulayan Dr. Muttalip Keser saç ekimi operasyonlarını Ankara’da gerçekleştirmektedir. Bu saç ekimi fiyatları dikkate alındığında yaklaşık 3.500 greftlik bir saç ekimi operasyonunun ücreti 12.250€ olacaktır. Dr. Muttalip Keser başarılı saç ekimi operasyonları gerçekleştirse de ücret bakımından biraz yüksek görülebilmektedir.

Muttalip Keser Saç Ekimi Yorumları

Muttalip Keser saç ekimi yorumları hakkında araştırma yapıldığında ekseriyetle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. Ancak bazı merkezler yorum sayılarını fazla gösterebilmek adına ücret karşılığı üçüncü şahıslara yorum yazdırabiliyor. Elbette bu tüm saç ekim merkezlerinin bu şekilde davrandığı anlamına gelmemektedir. Sonuç olarak kötü yorumların incelenmesi fikir edinebilmesi açısından daha önemli bir hale gelmektedir. Çünkü kötü yorumlara ulaşılması daha güçtür. Dolayısıyla bizler de iyi yorumlardan ziyade kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşmayı tercih ettik. Bundan ötürü Muttalip Keser saç ekimi şikayetleri konularını sizler için araştırdık. Dilerseniz sizler de Muttalip Keser saç ekimi şikayetleri konuları ile düşünce edinebilirsiniz.

Muttalip Keser Saç Ekimi Şikayetleri

Muttalip Keser Genellikle

muttalip keser genellikle bir günde çok az saç ekip maksimum günde 500 greft ektiği halde bazı forum fanatikleri tarafından koray erdoğandan sonra en iyi saç ekimi uzmanı olarak gösterilmektedir.bu doğru değildir çünkü yeterince saç ekimi sonuçları yoktur o yüzden bu yorumda bulunmak pek gerçekçi değildir.saç ekimi yaptığı kişiler çok az açıklıkları olan saç dökülmesi minumum olan kişilerdir.bunların öncesi ve sonrası durumlarına fotoğraflara bakarak net karar vermek zordur .günde ektiği 500 greftin büyük bir yüzdesi çıkmaktadır ama 2000 grefti 4 günde ektiğini düşünürsek 100 km yolu arabayla değil yürüyerek katetmeye benzetebiliriz ama tabi burda insan sağlığı söz konusu olduğu için oldukça sabırlı olunması gerekir.4 gün üst üste saç ekimi operasyonu geçirmek fiziksel ve ruhsal olarak insanı yorabilir.

muttalip keser instagram kullanmıyor ve reklama güvenmiyor.saç ekimi için öncesi ve sonrası vakalarına güveniyor.muttalip keserin 2018 ve 2019 fiyatı 3,5 euro olduğu düşünülürse bizce arık bir instagram hesabı olmalı çünkü hiç bir şeyin garantisi yoktur ve reklam çok değerlidir.

Kaynak: https://estetiksonuclari.com/sac-ekimi-sonuclari-ve-forumu/muttalip-keser/

hokkabaz

SacHakkinda
2
2021-03-05T12:18:49+00:00

hokkabaz

muttalip keser genellikle bir günde çok az saç ekip maksimum günde 500 greft ektiği halde bazı forum fanatikleri tarafından koray erdoğandan sonra en iyi saç ekimi uzmanı olarak gösterilmektedir.bu doğru değildir çünkü yeterince saç ekimi sonuçları yoktur o yüzden bu yorumda bulunmak pek gerçekçi değildir.saç ekimi yaptığı kişiler çok az açıklıkları olan saç dökülmesi minumum olan kişilerdir.bunların öncesi ve sonrası durumlarına fotoğraflara bakarak net karar vermek zordur .günde ektiği 500 greftin büyük bir yüzdesi çıkmaktadır ama 2000 grefti 4 günde ektiğini düşünürsek 100 km yolu arabayla değil yürüyerek katetmeye benzetebiliriz ama tabi burda insan sağlığı söz konusu olduğu için oldukça sabırlı olunması gerekir.4 gün üst üste saç ekimi operasyonu geçirmek fiziksel ve ruhsal olarak insanı yorabilir. muttalip keser instagram kullanmıyor ve reklama güvenmiyor.saç ekimi için öncesi ve sonrası vakalarına güveniyor.muttalip keserin 2018 ve 2019 fiyatı 3,5 euro olduğu düşünülürse bizce arık bir instagram hesabı olmalı çünkü hiç bir şeyin garantisi yoktur ve reklam çok değerlidir. Kaynak: https://estetiksonuclari.com/sac-ekimi-sonuclari-ve-forumu/muttalip-keser/

Muttalip Keserin Çok Güzel Saç Ekimi Sonuçları Var Ama

Muttalip keserin çok güzel saç ekimi sonuçları var ama aşırı pahalı .birde sanırım çok az açıklığı olmalıki ona gidenilmek için yoksa günde 500 greft benim gibi bir için on gün sürer

Kaynak: https://estetiksonuclari.com/sac-ekimi-sonuclari-ve-forumu/muttalip-keser/

keljohans

SacHakkinda
2
2021-03-05T12:19:54+00:00

keljohans

Muttalip keserin çok güzel saç ekimi sonuçları var ama aşırı pahalı .birde sanırım çok az açıklığı olmalıki ona gidenilmek için yoksa günde 500 greft benim gibi bir için on gün sürer Kaynak: https://estetiksonuclari.com/sac-ekimi-sonuclari-ve-forumu/muttalip-keser/
2
2
SacHakkinda

Muttalip Keser Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Muttalip Keser Hakkında

Estetik, Plastik ve Rekontrüktif Cerrahi uzmanı olan Dr. Muttalip Keser, 1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olmuştur.

Dr. Muttalip Keser Plastik Cerrahi eğitimini 1992 ile 1997 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma hastanesinde  almıştır.

1998 yılında Derma-Plast Estetik Cerrahi merkezini kuran Dr Muttalip Keser, 1998 yılından bu yana bütün estetik cerrahi branşlarında hizmet vermektedir.

Özellikle 2003 yılından bu yana ise Derma-Plast çatısı altında, FUE tekniğiyle Saç Ekimi ve Saç Ekimindeki son teknolojik yöntemlerle saç ekimi uygulamaktadır.

Saç Ekiminde bir devrim niteliğinde gelişme olan FUE yöntemiyle saç ekimini Türkiye’de uygulayan ilk Estetik cerrahtır. Bu konudaki bilimsel çalışmalarına 2002 nin sonlarında başlamıştır. Türkiye ve Kuzey Amerikadaki Üniversitelerin ilgili bölümlerinde geçirdiği 20 aylık araştırmaların sonucunda FUE (Follicular Unit Extractor = Foliküler birim sökücü)) Tekniğini ve özel tasarım iğnelerini tasarlamış ve yaratmıştır.

Bu özel olarak tasarlanmış olan ve sağlıklı saç köklerini tek tek sökmeye yarayan iğneler Dr Muttalip Keser’in kendi özel tasarımıdır.

Bu özel iğneler sayesinde yapılan sağlıklı saç kökü sökümü esnasında anatomik yapının hiçbir hasara uğramaması sağlanmaktadır.

https://www.instagram.com/keser.trasplante/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here