Serkan Aygın Saç Ekimi Şikayetleri, Yorumları ve Fiyatları

Serkan Aygın Saç Ekimi Şikayetleri

Serkan Aygın Saç Ekimi Fiyatları

Serkan Aygın saç ekimi fiyatları FUE 10.000 TL ve DHI 12.000 TL şeklindedir. 1 seansta en fazla 4500 greft saç ekimi gerçekleştirdikleri bilinmektedir. Başarılı saç ekimi işlemlerini gerçekleştiren bu klinik, saç ekimi işlemlerini günde 10 saç ekimi gerçekleştirebilecek olan Serkan Aygın kliniğinde yapmaktadır. Saç ekimleri Serkan Aygın’ın kendisi tarafından değil yetiştirdiği ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Serkan Aygın saç ekimi fiyat verildikten sonra hiç bir ek masraf talep edilmeyeceği resmi sitesinde belirtilmektedir ve saç ekimi operasyonlarını İstanbul, Şişli de gerçekleştirmektedir. Merak ettiğiniz tüm Serkan Aygın saç ekimi şikayetleri ve yorumları yazımızın devamında!

Serkan Aygın Saç Ekimi Yorumları

Serkan Aygın saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların birçok merkez tarafında ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Aynı zamanda elbette her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı prensip gereği kötü yorumlar üzerinden değerlendirme yapılmaktadır. Bundan ötürü Serkan Aygın saç ekimi şikayetleri konularını sizler için araştırdık. Dilerseniz sizler de Serkan Aygın saç ekimi şikayetleri konuları ile düşünce edinebilirsiniz.

Serkan Aygın Saç Ekimi Şikayetleri

Dr. Serkan Aygın Serkan Aygın 18.500 TL

1 saç ekimi yaptırdım,2. Saç ekimi için WhatsApp ®'tan serkan aygın klinikte sanırım pazarlamacı arkadaştan fiyat aldım,2800 greft önerdiler. 1 saç ekimi yaptırdığım için çok açık olmayan orta ve on bölge için, Tam olarak 18.500 TL fiyat istediler, Türkiye için bu bir utançtır. Yazık bu millete.

İlgli Link: https://www.sikayetvar.com/dr-serkan-aygin/dr-serkan-aygin-serkan-aygin-18500

Bünyamin

SacHakkinda
1
2021-04-19T11:03:00+00:00

Bünyamin

1 saç ekimi yaptırdım,2. Saç ekimi için WhatsApp ®'tan serkan aygın klinikte sanırım pazarlamacı arkadaştan fiyat aldım,2800 greft önerdiler. 1 saç ekimi yaptırdığım için çok açık olmayan orta ve on bölge için, Tam olarak 18.500 TL fiyat istediler, Türkiye için bu bir utançtır. Yazık bu millete. İlgli Link: https://www.sikayetvar.com/dr-serkan-aygin/dr-serkan-aygin-serkan-aygin-18500

Dr. Serkan Aygın’da Randevu Problemi

Dr. Serkan Aygın Clinic'ten E** isimli bayandan 01.06.2019 tarihinde randevu talebinde bulundum. Kendisi 27 Haziran günü saat 17.00 tarihine oluşturabileceğini belirtti. Muayene günü olan 27 Haziran'da bana sesli mesaj göndererek Doktorun muayenehanesinde olmayacağı farklı bir yerde olacağını ve saat 15.00 'e kadar orada duracağını belirtti. Ben de planımı randevu saatime göre yaptığımı ve bana uymadığını belirttim. Bu sefer 12 Temmuz saat 17.00 tarihine randevu oluşturalım dedi. Ben de kabul ettim. 12 Temmuz günü bana yine Dr. Serkan Aygın'in muayene için olmayacağını ve başka bir yere saat 15.30 'da gitmemi istedi. Ben de talebini reddettim. Bu ne rezillik insanların zamanından ve programından çalıyorsunuz.

Sizin hastalarınızın müsaitliğine göre hareket etmeniz gerekirken. İnsanlara keyfi muamele yapamazsınız. Orası bir hayır kurumu değil. Kimse sizden zekat dilenmiyor. Yüksek ödemeler yapıp hizmet bekliyorlar. Siz daha bir hizmet vermeden böyle davranıyorsunuz.

İlgili Link: https://www.sikayetvar.com/dr-serkan-aygin/dr-serkan-ayginda-randevuproblemi

Ege

SacHakkinda
1
2021-04-19T11:07:17+00:00

Ege

Dr. Serkan Aygın Clinic'ten E** isimli bayandan 01.06.2019 tarihinde randevu talebinde bulundum. Kendisi 27 Haziran günü saat 17.00 tarihine oluşturabileceğini belirtti. Muayene günü olan 27 Haziran'da bana sesli mesaj göndererek Doktorun muayenehanesinde olmayacağı farklı bir yerde olacağını ve saat 15.00 'e kadar orada duracağını belirtti. Ben de planımı randevu saatime göre yaptığımı ve bana uymadığını belirttim. Bu sefer 12 Temmuz saat 17.00 tarihine randevu oluşturalım dedi. Ben de kabul ettim. 12 Temmuz günü bana yine Dr. Serkan Aygın'in muayene için olmayacağını ve başka bir yere saat 15.30 'da gitmemi istedi. Ben de talebini reddettim. Bu ne rezillik insanların zamanından ve programından çalıyorsunuz. Sizin hastalarınızın müsaitliğine göre hareket etmeniz gerekirken. İnsanlara keyfi muamele yapamazsınız. Orası bir hayır kurumu değil. Kimse sizden zekat dilenmiyor. Yüksek ödemeler yapıp hizmet bekliyorlar. Siz daha bir hizmet vermeden böyle davranıyorsunuz. İlgili Link: https://www.sikayetvar.com/dr-serkan-aygin/dr-serkan-ayginda-randevuproblemi

Merhabalar Alparslan Ben

Merhabalar Alparslan ben, 2018 yılı ekim ayında kliniğinizde ekim işlemim gerçekleştirildi. 2019 yılında kontrol amaçlı kliniğinize geldiğimde Serkan hoca yakından alâkadar olarak muane etti ve ilerleyen dönemler de tepem de açılma olacağı ve ikinci ekimin gerekli olduğunu ve ikinci ekiminde, ilk ekim fiyatı üzerinden gerçekleştileceğini belirtti. Hocanın belirttiği gibi tepemde açılma oldu. 20 gün öncesinde fiyat konusunu hocanın ifadelerini klinik çalışanlarına dile getirdiğimde Serkan hocanın böyle birşey söyleme yetkisi yok gibi söylemler ima ederek tavır takındılar. Durumu Serkan hocaya iletilmesini talep etsem de geçiştirildim. Amacım kliniği sosyal medyada veya forumlarda karalamak değil ama samimi davranılması.

Kaynak: Google Maps

Alp Eren

SacHakkinda
1
2021-04-19T11:10:08+00:00

Alp Eren

Merhabalar Alparslan ben, 2018 yılı ekim ayında kliniğinizde ekim işlemim gerçekleştirildi. 2019 yılında kontrol amaçlı kliniğinize geldiğimde Serkan hoca yakından alâkadar olarak muane etti ve ilerleyen dönemler de tepem de açılma olacağı ve ikinci ekimin gerekli olduğunu ve ikinci ekiminde, ilk ekim fiyatı üzerinden gerçekleştileceğini belirtti. Hocanın belirttiği gibi tepemde açılma oldu. 20 gün öncesinde fiyat konusunu hocanın ifadelerini klinik çalışanlarına dile getirdiğimde Serkan hocanın böyle birşey söyleme yetkisi yok gibi söylemler ima ederek tavır takındılar. Durumu Serkan hocaya iletilmesini talep etsem de geçiştirildim. Amacım kliniği sosyal medyada veya forumlarda karalamak değil ama samimi davranılması. Kaynak: Google Maps

Bugün İçin Söylemek İstiyorum

Bugün için söylemek istiyorum bundan bir hafta önce aradım fotoğraflar gönderdim her neyse incelendi. Tekrar EDA HANIM tarafından dönüş yapıldı sadece fiyatlandırma bilgisi verildi onun nasıl bi işlem veya operasyonla ilgili hiç bir bilgi verilmedi. İlgi alaka tamamen sıfır yazık gerçekten.

Kaynak: Google Maps

Halil İbrahim

SacHakkinda
1
2021-04-19T11:11:25+00:00

Halil İbrahim

Bugün için söylemek istiyorum bundan bir hafta önce aradım fotoğraflar gönderdim her neyse incelendi. Tekrar EDA HANIM tarafından dönüş yapıldı sadece fiyatlandırma bilgisi verildi onun nasıl bi işlem veya operasyonla ilgili hiç bir bilgi verilmedi. İlgi alaka tamamen sıfır yazık gerçekten. Kaynak: Google Maps
1
4
SacHakkinda

Serkan Aygın Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Serkan Aygın Hakkında

Türkiye’de saç ekimi gerçekleştiren ilk ekiplerden birinde yer alan Dr. Serkan Aygın, 1996 yılından itibaren saç ekimi ve saç tedavileri alanında hizmet vermektedir.

Temel tıp eğitimini İstanbul Çapa Tıp fakültesinde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesinde Klinik Farmakoloji Uzmanlık Eğitimini, Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji ve Saç hastalıkları polikliniğinde Dermatoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır.

Dr. Serkan Aygın, tek bir alana yönelmeyi ve bu alanda uzmanlaşma vizyonu ile hareket etmiş, yıllar içinde saç ekimi alanındaki tüm teknik ve yenilikleri yakından takip ederek, ilk uygulayanlardan olmuştur.

Dünya’da, Türkiye’nin saç ekimi alanında öne çıkmasına katkıda bulunan sayılı doktorlardan biridir.

İlk yıllarda FUT tekniğini kullanarak saç ekimi operasyonları gerçekleştirmiştir. İlerleyen yıllarda ve halen tüm dünyada sıklıkla kullanılan FUE tekniğini ilk uygulayan doktorlarından biridir.

https://www.facebook.com/drserkanaygin/

https://www.instagram.com/drserkanaygin/

Önceki İçerikErkek Saç Uzatma Evreleri
Sonraki İçerikErkek Saç Kesim Modelleri 2021

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here