Sibel Ulusan Saç Ekimi Şikayetleri, Yorumları ve Fiyatları

Sibel Ulusan Saç Ekimi Fiyatları

Sibel Ulusan saç ekimi fiyatları 1.000€ ile 2.000€ arasında değişmektedir. Medicalhair saç ekim merkezinde saç ekimine Sibel Ulusan bizzat girince 2.000€ fakat kendisi girmezse 1.000€ şeklinde fiyatlandırma mevcut. Sibel Ulusan’ın kendisinin katıldığı operasyonlarda, kanal açma işlemini yaptığı bilinmektedir. Greft sayısı ne kadar olursa olsun bu sabit fiyat politikası izlenmektedir. Sibel Ulusan saç ekimi şikayetleri ve yorumları yazımızın devamında!

Sibel Ulusan Saç Ekimi Yorumları

Sibel Ulusan saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların birçok merkez tarafında ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Aynı zamanda elbette her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı prensip gereği kötü yorumlar üzerinden değerlendirme yapılmaktadır. Bundan ötürü Sibel Ulusan saç ekimi şikayetleri konularını sizler için araştırdık. Dilerseniz sizler de Sibel Ulusan saç ekimi şikayetleri konuları ile düşünce edinebilirsiniz.

Sibel Ulusan Saç Ekimi Şikayetleri

[testimonial_rotator id=”1213″]

Sibel Ulusan Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Sibel Ulusan Hakkında

Dr. Sibel Ulusan; 1989 yılında Dokuz Eylül Tıp Fakültesi’ni bitirip 25 yıl acil servis hekimliği yapmıştır. Ardından 2004 yılında T.C Sağlık Bakanlığı tarafından Medikal Estetik Hekimliği sertifikasını alıp, güzellik ve saç ekimi endüstrisinde Ulusan Özel Sağlık Şirketi adı altında girişimlerine başlamıştır.

Son 15 yıldır saç ekimine yoğunluk vermiş olan Dr. Sibel Ulusan, dünyanın 35 farklı ülkesinden 2000’den fazla kişiyi saçlarına kavuşturmuştur. Aynı zamanda The International Society of Hair Restoration Surgery üyeliğine devam ederek, Avrupa ve Amerika’da her yıl dünyanın ileri gelen saç ekim uzmanlarıyla bir araya gelerek, global saç restorasyonu alanının gelişimine katkı sağlamaktadır ve bu alanda Turkiye’yi basariyla temsil etmektedir.

Bunların yanı sıra, Dr. Sibel Ulusan, misyonu üniversite öğrencilerinin eğitimlerine katkıda bulunmak, vizyonlarını geliştirmek ve burs vermek olan Atlas Sağlık Eğitim Vakfının kurucu üyeliğini yapmaktadır. Ayrıca, %100 kadın kadrosuyla kadınların iş dünyasındaki yerine oldukça önem verip kadın girişimciliğini desteklemektedir.

www.instagram.com/drsibelulusan

www.facebook.com/drsibelulusan

Related Articles

CEVAP VER
Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

Saç Ekim Merkezleri 2022

Saç Ekim Merkezleri sadece Türkiye'de değil aynı zamanda Dünyanın birçok noktasında da yer alan kliniklerdir. Saç Ekim Merkezleri belirli standartlara sahip olmakla birlikte bazı...

Saç Ekimi Fiyatları 2021 Güncel Liste (Tüm Merkezler)

Saç Ekimi Fiyatları Tüm Saç Ekim Merkezleri Saç ekimi fiyatları, Türkiye’de de diğer ülkelerde olduğu birçok kritere bağlı olarak değişmektedir. Bir başka deyişle, yaşadığınız şehir,...

POPÜLER KONULAR

Minoxil Sprey Saç Çıkartıyor İddialarına Yanıt!

Minoxil Sprey Söylendiği Gibi Saç Çıkarır Mı? Minoxil Sprey, piyasaya kadın ve erkekler için ayrı ayrı üretilmiş, saç çıkarmaya yarayan ürünlerden biri olarak giriş yapmıştır....