Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri

En İyi Saç Ekim Merkezi

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri

Saç ekimi denilince akla ilk gelen ülke şüphesiz Türkiye’dir. Sağlık turizminde Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri ve klinikleri ön plana çıkmaktadır. Sağlık turizmindeki bu başarımızı doktorlarımızın son derece profesyonel olmalarına bağlasak elbette yanılmış olmayız. Bundan dolayı hastalar her zaman en iyi saç ekim merkezi arayışındadır. Başarılı bir saç ekim merkezinde gerçekleştirilecek olan saç ekimi operasyonları hiç şüphesiz başarıya ulaşacaktır. Bugün sizler için Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi listesini aktaracağız. Bu liste sayesinde saç ekimi operasyonu için yapacağınız araştırmalarda referans kaynağına sahip olacaksınız. Listemize geçiş yapmadan önce başarılı bir saç ekim merkezinde neler olması gerektiğine kısaca bir değinelim.

Başarılı Bir Saç Ekim Merkezinin Sırrı Nedir?

Başarılı Bir Saç Ekim Merkezinin Sırrı Nedir?

En iyi saç ekim merkezi unvanına sahip olmak elbette kolay değildir. Bunun için listelere baktığımızda her zaman başarısını kanıtlamış saç ekim merkezlerini görmekteyiz. Saç ekiminde başarılı olmanın sırrı nedir peki?

  • Hemen hemen her başarılı saç ekim merkezinin çalışmalarına hız vermeden devam ettiği görülmektedir. Sadece saç ekimi operasyonu yapmakla kalmayıp aynı zamanda saç ekimi alanında çığır açacak yenilikler için de sürekli çalışmaktadırlar.
  • Başarılı bir saç ekim merkezi olmanın diğer bir sırrı ise hasta memnuniyetidir. Her hastaya hastanın şikayetine uygun yaklaşan ve çözüm arayan saç ekimi merkezlerinin her zaman bir adım önde olduğu görülmektedir.
  • Bu alanda uzun yıllar hizmet vermiş olan saç ekimi merkezleri de başarıları ile ön plana çıkmaktadır. Bu merkezlerin hastalarında da başarılı sonuçları çok net bir şekilde görülmektedir.

Belirttiğimiz üzere saç ekimi merkezlerini başarılı kılan bu faktörler, onların tercih edilmelerinde öne çıkan etmenler olmaktadır. Türkiye’deki en iyi saç ekim merkezleri bu başarılarından ötürü listemizde yerlerini almışlardır.

En İyi Saç Ekim Merkezi Listesi

En iyi saç ekim merkezi listemiz sayesinde sizler de başarılı saç ekim merkezlerini öğrenebilir ve saç ekimi merkezi araştırmalarınıza yönelik bilgi alabilirsiniz. Ayrıca araştırıp hazırladığımız Saç Ekimi Fiyatları yazımızdan güncel saç ekimi fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan listemize geçiş yapalım.

Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi

Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi

Dr. Muttalip Keser estetik, plastik ve rekonstrüktif alanında uzman bir cerrahtır. Saç ekimi ve estetik operasyonları alanında Ankara’da hizmet vermektedir. Dr. Keser Derma-Plast ismindeki estetik merkezini 1998 yılında kurmuş ve saç ekiminde devrim sayılan FUE tekniğini Türkiye’de ilk defa kendisi uygulamıştır. Saç ekimi alanında son derece başarılı sonuçlara imzasını atan Dr. Keser 2002 yılından bu yana alandaki çalışmalarına hiç ara vermeden devam etmiştir.

Dr. Keser Amerika’da birçok üniversitede FUE alanındaki çalışmalarına devam etmiş ve kendisi bu teknik için özel bir iğne de tasarlamıştır. Dr. Keser saç ekimi fiyatları ise greft başına belirlenmektedir ve greft başına 3,5 € olmaktadır. Buna göre 2.000 greftlik bir saç ekim operasyonu için 7.000 € fiyat değeri ortaya çıkmaktadır. Dr. Keser saç ekimi ile ilgili daha fazla bilgi almak için iletişim numarasından kendisine ulaşabilirsiniz.

Web: http://www.drkeser.com/

Hermest Saç Ekimi

Hermest Saç Ekimi

En iyi saç ekim merkezi listemize devam ederken kuşkusuz karşımıza Hermest Saç Ekimi çıkmaktadır. Tam 18 senedir saç ekimi alanında faaliyet gösteren Hermest Saç Ekimi hem Türkiye’de hem de uluslararası alanda adından sıkça söz ettirmiştir. Son derece başarılı saç ekimi sonuçlarına sahip olan merkez halen daha başarılarını sürdürmeye devam etmektedir.

Hermest Saç Ekimi bu başarısını hiç durmadan yürüttüğü AR-GE çalışmalarıyla ve her hastaya farklı bir profesyonellikle yaklaşmasıyla sürdürüyor diyebiliriz. Hermest Saç Ekiminin operasyonlarını bu kadar başarılı kılan bir diğer önemli etken ise saç ekimi operasyonlarında ekilen saçlarda %99’a varan kalıcılık sağlamış olmalarıdır.

Hermest saç ekimi fiyatları da burada değinmemiz gereken diğer bir nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Hermest Saç Ekiminde fiyatlar 7.000 ₺den başlamaktadır. Operasyonda uygulanacak olan teknikler fiyatların değişmesinde etkili faktördür. Sizler de Hermest Saç Ekimi ile ilgili daha detaylı bilgi için kendilerinin web sitelerine uğrayabilir ya da telefon numaraları ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Altunizade, Nuhkuyusu Cd No : 191/2, 34662 Üsküdar/İstanbul
Web Sitesi: hermest.com.tr
İletişim: 0534 664 1515

ASMED Hair Transplant Saç Ekim Merkezi

ASMED Hair Transplant Saç Ekim Merkezi

En iyi saç ekim merkezi araştırmasını yapıyorken değinmemiz gereken diğer bir saç ekimi merkezi kuşkusuz ASMED Hair Transplant olmaktadır. Dr. Koray Erdoğan’ın inovatif uygulamaları ile başarılı sonuçlar aldığı bu merkez, uluslararası alanda da saygınlık kazanmıştır.

Dr. Koray Erdoğan’ın kendi buluşu olan Ke-Bot tarama sistemi ile KEEP gömme plakası, ASMED’İ diğer merkezlerden ayıran en temel özelliktir. Saç ekimi operasyonlarında FUE tekniğinin bu uygulamalar ile güçlendirilmesi operasyonları başarılı kılan etmenlerden biridir. ASMED bu sayede saç ekimi alanına tamamen yenilikçi bir bakış ile bakmaktadır.

ASMED Hair Transplant saç ekimi fiyatları en merak edilen diğer bir noktadır. Bu merkezde fiyatlar greft başına belirlenmektedir. Greft fiyatı 2,5 € olan merkezde tahmini 3.500 greftlik bir operasyona 8.750 € ödemeniz gerekecektir. ASMED hair transplant hakkında daha detaylı için kendileri iletişime geçebilir ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Web: https://www.hairtransplantfue.org/

AHD Clinic Saç Ekim Merkezi

AHD Clinic Saç Ekim Merkezi

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezlerinden bahsederken Dr. Hakan Doğanay’a da yer vermek gerekmektedir. Kendisi saç ekimi operasyonlarını Antalya’da sürdürmektedir. Dr. Doğanay saç ekiminde FUE tekniğine 2005 yılında geçiş yapmış ve günümüze kadar operasyonlarına bu teknik ile devam etmiştir. 4 yıl sonra 2009 yılına geldiğimizde bir diğer önemli saç ekimi tekniği olan DHI saç ekimi tekniği ile çalışmalara başlamıştır. Kendisi hem FUE hem de DHI teknikleri ile hatrı sayılır başarılı saç ekimi operasyonlarına imzasını atmıştır.

Saç ekimi fiyatları konusuna baktığımızda Dr. Hakan Doğanay’ın greft başına fiyat verdiğini görmekteyiz. Greft başına 1€ alınan bu merkezde yaklaşık 3.000 greftlik bir operasyon için 3.000€ ödemek durumundasınız. Dr. Hakan Doğanay saç ekimi ile ilgili daha detaylı bilgilere kendisi ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Adresi: Güzeloba Mah. 2246. sokak No:9 – Antalya
Web: https://www.drhakandoganay.com/
İletişim: 0532 313 41 98

Sibel Ulusan Saç Ekim Merkezi

Sibel Ulusan Saç Ekim Merkezi

İzmir’deki saç ekim merkezlerinden biri olan Medical Hair, hastalarına saç ekimi ve diğer alanlarda hizmet vermeye devam etmektedir. Dr. Sibel Ulusan medikal estetik hekimliği sertifikasını aldıktan sonra saç ekimi alanından yoğunlaşmaya başlamıştır.

Sibel Ulusan, Medical Hair çatısı altında başarılı saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmeye devam etmektedir. Bu sebeple en iyi saç ekim merkezi listemizde kendileri de yerini almıştır. Sibel Ulusan halen daha uluslararası alandaki konferanslara katılarak saç ekimi alanında bilgilerini ve deneyimlerini güncel tutmaktadır.

Saç ekimi fiyatlarından bahsetmek gerekirse, FUE tekniği kullanılan bu merkezde saç ekimi fiyatları 3.000 € olarak görünmektedir. Dr. Sibel Ulusan’ın kendisinin bizzat katıldığı saç ekim operasyonlarının fiyatı bu şekildeyken, eşi Zafer Ulusan ve ekibinin katıldığı operasyonlarda fiyat 10.000 ₺ olarak belirlenmiştir. Sizler de Dr. Sibel Ulusan ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ali Çetinkaya Bulvarı No: 35 Kat: 3 Daire: 5 Alsancak / İzmir
Telefon: +90 533 460 3994
Email: info@medicalhair.org
Web: www.medicalhair.org

Önceki İçerikSaç Beyazlaması İçin Hangi Doktora Gidilir?
Sonraki İçerikSaç Dökülmesine Ne İyi Gelir Doğal Yöntemler!

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here