Zekeriya Kul Saç Ekimi Şikayetleri, Yorumları ve Fiyatları

Dr. Zekeriya Kul Saç Ekimi Yorumları

Zekeriya Kul Saç Ekimi Fiyatları

Dr. Zekeriya Kul saç ekimi fiyatları greft başına 1€ olarak belirlenmiştir. Zekeriya Kul saç ekimi tekniği olarak FUE ve N.I.T. (Needle Implantation Technique) tekniklerini kullanmaktadır. N.I.T. tekniği Zekeriya Kul tarafından geliştirilen bir tekniktir. Saç ekimi dışından estetik operasyonları alanında da hizmet veren Zekeriya Kul, hastalarını Şişli Vital Fulya’da ağırlamaktadır.

Zekeriya Kul Saç Ekimi Yorumları

Dr. Zekeriya Kul saç ekimi yorumları hakkında araştırma yapıldığında ekseriyetle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. Ancak bazı merkezler yorum sayılarını fazla gösterebilmek adına ücret karşılığı üçüncü şahıslara yorum yazdırabiliyor. Elbette bu tüm saç ekim merkezlerinin bu şekilde davrandığı anlamına gelmemektedir. Sonuç olarak kötü yorumların incelenmesi fikir edinebilmesi açısından daha önemli bir hale gelmektedir. Çünkü kötü yorumlara ulaşılması daha güçtür. Bizler de bu yüzden iyi yorumlardan ziyade kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşmayı tercih ettik.

Zekeriya Kul Saç ekimi Şikayetleri

Dr. Zekeriya Kul Başarısız Ekim!

Resimlerini paylaştığım ekim sonuçları 18 aylıktır. Doktor bey'in söylediğine göre 4000 graft civarı ekim yapıldı. Graftlerin çoğunluğunun üçlü olduğunu, iyi bir sonuç beklediğini söyledi. Ön tarafta zaten yoğunluk vardı. Donör bölgeden orantısız alım yapıldığı için, saçımı kısaltamıyorum da. 3500 euro ödeme yaptım. Yani paramla rezil oldum. Psikolojik yıkımla birlikte.

İlgili link: https://www.sikayetvar.com/dr-zekeriya-kul/dr-zekeriya-kul-basarisiz-ekim

Önder

SacHakkinda
1
2021-01-19T13:52:24+00:00

Önder

Resimlerini paylaştığım ekim sonuçları 18 aylıktır. Doktor bey'in söylediğine göre 4000 graft civarı ekim yapıldı. Graftlerin çoğunluğunun üçlü olduğunu, iyi bir sonuç beklediğini söyledi. Ön tarafta zaten yoğunluk vardı. Donör bölgeden orantısız alım yapıldığı için, saçımı kısaltamıyorum da. 3500 euro ödeme yaptım. Yani paramla rezil oldum. Psikolojik yıkımla birlikte. İlgili link: https://www.sikayetvar.com/dr-zekeriya-kul/dr-zekeriya-kul-basarisiz-ekim

Sitenizdeki Mesaj İletim Kutusu

Sitenizdeki mesaj iletisim kutusu calismadigi icin malesef burdan yazmak zorunda kaldim, Dr. Kul bey. Yurtdisindan gelecek olan yasli bir migren hastaniza bugun (12 Mayis, 2016) icin randevu verdiniz (haftalar once). Amma randevu saatinden sadece 2 saat once asistaniniz arayarak "Doktorumuz bugun yurtdisinda, kusura bakmayin." diyor. Hic yakismadi sayin Kul, hic profesyonelce bir hareket olmadi. Ayip!

Kaynak: Google Maps

Asim Abbasov

SacHakkinda
1
2021-01-19T13:53:23+00:00

Asim Abbasov

Sitenizdeki mesaj iletisim kutusu calismadigi icin malesef burdan yazmak zorunda kaldim, Dr. Kul bey. Yurtdisindan gelecek olan yasli bir migren hastaniza bugun (12 Mayis, 2016) icin randevu verdiniz (haftalar once). Amma randevu saatinden sadece 2 saat once asistaniniz arayarak "Doktorumuz bugun yurtdisinda, kusura bakmayin." diyor. Hic yakismadi sayin Kul, hic profesyonelce bir hareket olmadi. Ayip! Kaynak: Google Maps

Doktor Olarak Belki İyidir

Doktor olarak belki iyidir bilemiyorum ama insani ilişkiler açısından berbat bir tarza sahip adam. muayene olmak için randevu talep edersiniz. 3 gün sonra mailinize cevap verir. önce resimlerinizi gönderin buradan bakıcam der. fotoğrafları gönderirsiniz bu sefer 1 hafta sonra cevap gelir. çok açığınız var mantıklı olmak gerekirse tabii her yeri kapatamam minvalinde sizi gerizekalı yerine koyan bir cevap yazar ve sorularınızı sormanızı ister. her şeye rağmen aklınızdaki soruları yazar gönderirsiniz bu sefer hiçbir cevap gelmez. yani anlaşılan o ki nişantaşı'ndaki küçük dağları ben yarattım tarzı teyzelerden fazlaca etkilenmiş bir adam. altı üstü saç ekiyosun ne bu hava diyesim var.

İlgili link: https://eksisozluk.com/zekeriya-kul--3484953

Gustave

SacHakkinda
1
2021-01-19T13:55:24+00:00

Gustave

Doktor olarak belki iyidir bilemiyorum ama insani ilişkiler açısından berbat bir tarza sahip adam. muayene olmak için randevu talep edersiniz. 3 gün sonra mailinize cevap verir. önce resimlerinizi gönderin buradan bakıcam der. fotoğrafları gönderirsiniz bu sefer 1 hafta sonra cevap gelir. çok açığınız var mantıklı olmak gerekirse tabii her yeri kapatamam minvalinde sizi gerizekalı yerine koyan bir cevap yazar ve sorularınızı sormanızı ister. her şeye rağmen aklınızdaki soruları yazar gönderirsiniz bu sefer hiçbir cevap gelmez. yani anlaşılan o ki nişantaşı'ndaki küçük dağları ben yarattım tarzı teyzelerden fazlaca etkilenmiş bir adam. altı üstü saç ekiyosun ne bu hava diyesim var. İlgili link: https://eksisozluk.com/zekeriya-kul--3484953

Obsesyon Derecisinde Mükemmeliyetçi

Obsesyon derecesinde mükemmeliyetçi, dünyadaki en iyi sonucu elde etmeliyiz diyecek kadar hırslı. bu yüzden herkesi ameliyat etmiyor.

İlgili link: https://eksisozluk.com/zekeriya-kul--3484953

Mayanesser

SacHakkinda
2
2021-01-19T13:56:42+00:00

Mayanesser

Obsesyon derecesinde mükemmeliyetçi, dünyadaki en iyi sonucu elde etmeliyiz diyecek kadar hırslı. bu yüzden herkesi ameliyat etmiyor. İlgili link: https://eksisozluk.com/zekeriya-kul--3484953
1.3
4
SacHakkinda

Dr. Zekeriya Kul Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Dr. Zekeriya Kul Saç Ekimi Hakkında

1993-1999 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde gördüğü tıp eğitiminden sonra, Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisasına başladı. İhtisas sürecinde birçok yurt içi ve yurt dışı kongrelere katılımda bulundu. Uzmanlık eğitimi aldığı yıllarda Brezilya – Belo Horizonte Belvedere Hospital’da Dr Cesar Arrunetaqui’den meme estetik cerrahisi, vücut şekillendirme ve yüz gençleştirme ameliyatları üzerine eğitim aldı. “Yağ dokusu kaynaklı stromal vasküler fraksiyonunun random paternli cilt fleplerinin yaşayabilirliği üzerine etkisi” başlıklı tezi ile Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlığına hak kazandı. İhtisas sonrası zorunlu hizmet görevini Van Devlet Hastanesinde yerine getirdi. Ardından bir süre İstanbul-Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesinde görev yaptıktan sonra gene İstanbul’da kurduğu özel klinikte yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalarına hizmet vermeye başladı. Kendine özel geliştirdiği ameliyat teknikleri ile hastalarına kalıcı ve etkili ameliyat sonuçları sunmanın yanı sıra, bu teknikleri dünyanın farklı ülkelerinden ziyaretine gelen meslektaşlarıyla paylaşmakta, belli periyodlarla yurtdışında eğitim kursları ve canlı cerrahi programları düzenlemektedir.

https://www.facebook.com/opdrzekeriyakul

https://www.instagram.com/drzekeriyakul/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here